Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Set tavash per pjekje 9 copë

Photo
Video
-60%

Furnizoni kuzhinën tuaj me setin e tavave me cilësi të lartë nga Delimano. Set për pjekje me 9 tava përfshin tavat më të nevojshme që do t'ju duhet për të pregatitur vakte të ëmbla, të kripura dhe të këndshme. Bëni pite, bukë, kifle, lazanjë, ose biskota me ndihmën e këtij seti pjekjeje, të veshur me veshje jo-ngjitëse PPG Skandia Extreme me dy shtresa.

Set tavash per pjekje 9 copë

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 2,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Furnizoni kuzhinën tuaj me setin e tavave me cilësi të lartë nga Delimano. Set për pjekje me 9 tava përfshin tavat më të nevojshme që do t'ju duhet për të pregatitur vakte të ëmbla, të kripura dhe të këndshme. Bëni pite, bukë, kifle, lazanjë, ose biskota me ndihmën e këtij seti pjekjeje, të veshur me veshje jo-ngjitëse PPG Skandia Extreme me dy shtresa.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni çdo gjë me këtë set tavash shpejt dhe pa shumë mundim

Çdo familje do të dëshirojë të ketë pranë këtë set me tava për pjekje me 9 pjesë të Delimano. Me këtë set praktik mund të pregatisni një shumëllojshmeri ëmbëlsirash, lazanjë, tave me mishi, tave me perime, patate të pjekura dhe më shumë.

Të prodhuara nga çeliku ECCS, tiganët i rezistojnë shtrembërimit dhe paraqesin shtresë jo-ngjitëse për një kohë të gjatë që siguron ushqim të shkëlqyeshëm dhe të pjekur mire dhe pastrim të lehtë.

Delimano Baking Set

Koleksionet e gatimeve që gjithmonë ofrojnë argëtim në kuzhinë

Ndizni furrën dhe piqni çfarë të deshironi me këtë set. Seti përfshin:

  • 4 tava te vogla - të shkëlqyera për përgatitjen e byreçkave ose tartave te vogla dhe të këndshme për të bërë përshtypje të ftuarit
  • Tavë e rrumbullakët për tortë - e përsosur për çdo tortë, recetë për brownie, pite etj.
  • Tavë për bukë - për pjekjen e llojeve të ndryshme të bukës, tortë, lazanjë etj.
  • Tavë katrore - për pjekje të lehtë të përditshme dhe gatim në furrë, veçanërisht lazanja dhe ëmbëlsira të shijshme
  • Tavë drejtkendore - për ëmbëlsira, mish, pulë, patate etj.
  • Tavë për muffin me 6 ndarje - sipërfaqja jo-ngjitëse ju lejon të pregatisni muffins lehtësisht.
Delimano Baking Set

Dizajni i Kursimit të Hapësirës

Seti i pjekjes delimano është i përkryer për tu paketuar - ato përshtaten në mënyrë të përsosur duke ju kursyer shumë hapësirë të çmuar në banakët tuaj të kuzhinës. Nëse jeni duke ruajtur tavat e pjekjes në furrën tuaj, ky set do të marrë vetëm një hapësirë minimale.

Çelik & 2 shtresa që nuk ngjisin

Seti i pjekjes delimano ka një larmi të gjerë formash dhe është perfekt për pjekje të ndryshme falë veshjes jo ngjitëse PPG SKANDIA EXTREME. Trashësia e ulët e çelikut lejon shpërndarjen e përsosur të nxehtësisë, duke siguruar rezultate të shpejta dhe të shkëlqyera të pjekjes.

Zbuloni pjata të reja ose mësoni se si ta bëni recetën e fshehtë të gjyshes tuaj - ky set i pandryshkshëm prej 9 pjesësh do t'ju ndihmojë të piqni me gëzim dhe pa rrëmujë pasi ushqimi nuk do të ngjitet dhe pastrimi do të jetë i shpejtë dhe i lehtë.

Delimano Baking Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star