Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set tasash Antibakterial Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Servirni dhe ruani ushqimet me tasat higjenik dhe antibakterial Delimano Brava. Prodhuar me material plastik, këta tasa kanë një shtresë mbrojtëse në brëndësi për të parandaluar shpërndarjen e bakterieve dhe per te ruajtur ushqimet në mënyrë sa më higjenike. Tasat mund të përdoren në mikrovalë dhe lavastovilje, në 3 përmasa të ndryshme 0.5L, 1.5l, 3.5L.

Set tasash Antibakterial Brava
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Servirni dhe ruani ushqimet me tasat higjenik dhe antibakterial Delimano Brava. Prodhuar me material plastik, këta tasa kanë një shtresë mbrojtëse në brëndësi për të parandaluar shpërndarjen e bakterieve dhe per te ruajtur ushqimet në mënyrë sa më higjenike. Tasat mund të përdoren në mikrovalë dhe lavastovilje, në 3 përmasa të ndryshme 0.5L, 1.5l, 3.5L.

Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra më higjenike për të miksuar, servirur dhe ruajtur ushqimet

Tasat plastik janë shumë të përdorshëm në çdo kuzhinë dhe pothuajse të domosdoshëm për servirjen e sallatave të ndryshme, paketimin e ushqimeve që ka mbetur pa u konsumuar apo edhe për pregatitjen e vakteve të ndryshme. Problemi më i shpeshtë i tyre pas shumë përdorimesh gjithëmonë na shtyn të mendojmë nëse janë higjenik, pasi shpesh herë ato e humbin ngjyrën dhe kane një aromë të pakëndshme. Por kjo nuk do të ndodh me tasat Delimano Brava antibakterial, të cilët kanë një shtresë mbrojtëse të brëndshme speciale, e cila parandalon përhapjen e bakterieve.

Materiale dhe dizajn inovativ

Pjesa e brëndshme e tasave është me një shtresë mbrojtëse microban e cila parandalon shpërndarjen e bakterieve dhe aromave. Tasat janë prodhuar ne Itali dhe përmbushin të gjitha standartet Europiane. Mbrojtja me Microban është shumë e mirë, madje edhe me kalimin e kohë edhe pas shumë larjesh në lavastovilje, ajo do të ruaj vetitë e saj.

Seti i tasava përbëhet nga 3 tasa të madhësive të ndryshme - 0,5 l, 1,5 l, and 3,5l dhe secili prej tyre ka një kapak hermetik silikoni për më shumë lehtësi në ruajtjen e ushqimeve. Për të kursyer hapësirë në kuzhinën tuaj tasat e vegjël futen brënda tasit të madh. Këto tasa mund të përdoren për të pregatitur ushqimin, për të ruajtur ushqimet e mbetura, për të servirur. Tasat mund të përdoren edhe në mikrovale (pa kapak). Shërbeni ushqimin në festa apo raste të ndryshme, merrni me vete ushqimin në punë apo piknik, pa u shqetësuar për bakteriet.

Filloni të pregatisni ushqimet dhe shërbeni plot stil me tasat antibakterial Delimano Brava:

  • Shumëllojshmëri përdorimesh – përzjerje, servirje, ruajte
  • 3 madhësi për çdo kërkesë në kuzhinë – 0,5 l, 1,5 l, and 3,5l  
  • Antibakterial  – shtresë Microban me mbrojte antibakteriale
  • Materiale të sigurta në kontakt me ushqimin – ruani ushqimet pa u shqetësuar për bakteriet
  • Përdoret në lavastovilje – shumë e lehtë në pastrim, thjesht vendoseni në lavastovilje
  • Përdoret në mikrovale – Mund të përdoret në mikrovale deri në 15 min me temperaturë 100°C
  • Materiale cilesore – prodhuar me material plasik, kapaku është me material silikon

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star