ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Set për pjekje

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%
Tava të cilat nuk ngjisin dhe janë perfekte për - ëmbëlsira, bukë, browine, lasanja, tiramisu, biskota, pulë me patate, speca të mbushur, tavë me patëllxhana, e shumë e shumë gatime të tjera të cilat ju mund të konsumoni çdo ditë.
Set për pjekje

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Tava të cilat nuk ngjisin dhe janë perfekte për - ëmbëlsira, bukë, browine, lasanja, tiramisu, biskota, pulë me patate, speca të mbushur, tavë me patëllxhana, e shumë e shumë gatime të tjera të cilat ju mund të konsumoni çdo ditë.
Më shumë
Detajet e produktit

Seti për pjekje Delimano përmban 6 tava të formave dhe madhësive të ndryshme. Të gjitha kanë një trashësi 0.4mm, të veshura me Xynflon veshje e cila nuk ngjit dhe ka një sipërfaqe të lëmuar. Gjithashtu seti ka edhe një furçë, 5 forma për prerje, 1 pec për hapje petësh dhe 10 kuti për ëmbëlsira.

1. Tavë rrethore me doreza silikoni me përmasë: 24,3x 22 x 5 cm

2. Tavë për pjekje me doreza silikoni me përmasë: 29,5 x 15 x 5,7 cm

3. Tavë katrore me doreza silikoni me përmasë: 27,3 x 22,3 x 5,2 cm

4. Tavë e madhe zgarë me doreza silikoni me përmasë:< 44,5 x 29 x 5,5cm

5. Tabaka për servirje me doreza silikoni me përmasë: 38,5 X 29,5 X 1,5 CM

6. Tavë për muffin me 12 forma dhe dorezë silikoni me përmasë: 41,2 x 26,5 x 3,5 cm

7. Furçë

8. Forma ëmbëlsirash

9. Pec për te hapur petët me përmasë: 4,2 X 30 CM

10. Kuti për ëmbëlsira 10 copë me përmasë: 15 x 8 x 6 cm

11. Libër me receta

  • SETI IDEAL  - nje set i cili pershsin te gjithe akesoret e nevojshem qe ju duhen per pjekje.
  • REZISTENTE NDAJ NXEHTESISE  -Mund te perdoren deri ne  260°C.
  • DOREZA SILIKONI - per me shume lehtesi dhe prakticitet gjate perdormit dhe per tju mbrojtur nga djegja e duarve.

Tava të cilat nuk ngjisin dhe janë perfekte për - ëmbëlsira, bukë, browine, lasanja, tiramisu, biskota, pulë me patate, speca të mbushur, tavë me patëllxhana, e shumë e shumë gatime të tjera të cilat ju mund të konsumoni çdo ditë.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

eli

www.delimano.al

Thjesht fantastik
Set fantastik, te nxit te gatuash bukur :)

Produktet 1