Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Aksesoresh Compact Cook

Photo
Video

Seti i aksesorëve kompakt të gatimit do të shtojë 3 funksione gatimi pajisjes Compact. Në këtë set ju merrni shportë avulli, prerës perimesh dhe rende, kapak prerës. Të gjitha pjesët pastrohen lehtë, rekomanohet të lahen në ujë dhe detergjent.

Set Aksesoresh Compact Cook
11,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesorëve kompakt të gatimit do të shtojë 3 funksione gatimi pajisjes Compact. Në këtë set ju merrni shportë avulli, prerës perimesh dhe rende, kapak prerës. Të gjitha pjesët pastrohen lehtë, rekomanohet të lahen në ujë dhe detergjent.

Më shumë
Detajet e produktit

Prerja dhe grirja tani do të jenë më të lehta për ju

Prerja ose grirja e përbërësve direkt në tas do të jetë e lehtë falë kompletit të aksesorëve për prerjen e perimeve. Të gjitha përgatitjet do të bëhen shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Karrotë e grire, lakër, kastravec, mishi i grirë, mundësitë janë të pafundme.

Zgjeroni mundësitë tuaja të gatimit

Shporta e madhe me avull do të zgjerojë mundësitë tuaja të gatimit dhe ju do të jeni në gjendje të përgatitni vakte për familjen tuaj të madhe ose grupin e miqve. Gatuani sasi të mëdha falë këtyre 2 kateve. Patate, peshk ose mish, recetat tuaja nuk kanë kufij!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star