Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Serë Garden Greenhouse

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Zgjasni sezonin e kopshtarisë me seren nga Delimano. E fortë dhe e qëndrueshme, kjo serë do të mbrojë bimët tuaja nga nxehtësia e tepërt ose i ftohti, do të mbrojë bimët nga pluhuri dhe era e fortë dhe do të ndihmojë në largimin e insekteve. Konstruksioni prej çeliku përmban mbulesë PE që përfshin 2 dyer me zinxhirë për hapje të lehtë në të korrat tuaja dhe ajrosje të lehtë - ato mund të hapen dhe mblidhen. Përmasa: 180x95x95.

Serë Garden Greenhouse

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Zgjasni sezonin e kopshtarisë me seren nga Delimano. E fortë dhe e qëndrueshme, kjo serë do të mbrojë bimët tuaja nga nxehtësia e tepërt ose i ftohti, do të mbrojë bimët nga pluhuri dhe era e fortë dhe do të ndihmojë në largimin e insekteve. Konstruksioni prej çeliku përmban mbulesë PE që përfshin 2 dyer me zinxhirë për hapje të lehtë në të korrat tuaja dhe ajrosje të lehtë - ato mund të hapen dhe mblidhen. Përmasa: 180x95x95.

Më shumë
Detajet e produktit

Siguroni kushte të mjaftueshme për të nxitur rritjen e bimëve

A jeni adhuruese e sallatës së freskët të rritur në shtëpi gjatë gjithë vitit? Apo dëshironi të mbroni bimët në vazo në natyrë nga i ftohtit ekstrem? Mos kërkoni më tej! Delimano është duke prezantuar me krenari Garden Greenhouse, një vënd për farërat në ftohtësinë e dimrit dhe një vend për të kultivuar bimë tropikale edhe pse jetoni në një habitat tjetër.

Pavarësisht nëse vendosni serën tuaj në një tarracë urbane ose jashtë në tokë, ju do të shijoni 100% ushqim të bërë në shtëpi pothuajse gjatë gjithë vitit.

Grow Garden Greenhouse

Përfitoni nga çdo m2 e hapësirës në baçen tuaj

Serra e kopshtit nga linja Delimano Grow është e domosdoshme për të gjithë ata që kënaqen në kopshtari. Ajo ofron zgjidhjen perfekte për ato kopshte më të vegjël që nuk mund të strehojnë një serë konvencionale. Thjesht mblidheni atë dhe krijoni një mikroklimë perfekte ideale për bimët për një rritje më të mirë.

Sera e Kopshtit ka madhësi të përsosur që plotëson çdo kopsht, tarracë, baçe apo edhe disa ballkone dhe është gjithashtu e shkëlqyeshme për t'u përdorur në kombinim me kutinë e mbjelljes ose vazot e rregullta në tokë drejtpërdrejt.

Serra Delimano siguron të gjitha avantazhet e serave të mëdha ndërsa zë më pak hapësirë.

Grow Garden Greenhouse

Stukture e fortë

Sera e Kopshtit nga linja Delimano Grow ka një ndërtim të fortë dhe është bërë nga:

 • një kornizë çeliku, me veshje, me 5 shufra tërthore të cilat sigurojnë ndërtim të fortë dhe të besueshëm.
 • lidhësit plastikë sigurojnë forcë dhe mbështetje të përforcuar veçanërisht pasi ato janë aq të gjata sa të futen edhe në tokë për më shumë qëndrueshmëri.
 • mbulesa PE transparente, rezistente ndaj ujit siguron mbrojtje dhe ajrosje të lehtë.
 • dy dyer të mëdha me 4 zinxhirë mundësojnë hapje të lehtë dhe ajrosje - thjesht hapni mbulesën, rrotullojeni dhe ngjiteni në kornizë.

Për shkak se është e thjesht për t'u përdorur dhe kaq universale, ju mund ta përdorni atë brenda ose në natyrë. Montimi është i thjeshtë dhe nuk zgjat më shumë se disa minuta.

Grow Garden Greenhouse

Miqësore për mjedisin

Sera e kopshtit nga linja Delimano Grow është produkt miqësor me mjedisin pasi kontribuon në vetë-mjaftueshmëri dhe mjedis të gjelbër. Nëse nuk është në përdorim, të gjitha pjesët plastike mund të riciklohen plotësisht. Gjithashtu, kopshtaria urbane kontribuon në mjedisin e gjelbër urban dhe gjithashtu bën mirë për planetin.

Njihuni me Avantazhet e Serë

Serra ka përparësi të shumta dhe është një gjë e domosdoshme për çdo kopshtar, fillestar apo ekspert pasi ofron:

 • Mikroklimë optimale që mundëson kushte ideale të rritjes (ajri, rrezet e diellit jo-direkte, lagështia)
 • Zgjat sezorin e rritjes - për shkak të kushteve më optimale sesa jashtë serrës
 • Mbrojtja nga kushtet e jashtme - era, shiu, bora, pluhuri, dëmtuesit, kushtet ekstreme të thata dhe kafshët shtëpiake
 • Mbron gjithashtu nga ngrirja e pranverës - mbroni nga dëmtimi i mundshëm - nëse parashikimi i motit paralajmëron temperatura të ulëta, thjesht vendoseni atë mbi bimët tuaja në çast
 • Përdoreni atë për një larmi kulturash - nga bimë të rregullta deri te ato ekzotike që zakonisht nuk rriten në kushtet tona
 • Përdoreni atë gjithashtu për mbrojtje në dimër të disa prej bimëve tuaja më të ndjeshme në natyrë
 • E përsosur për qëllime të shumimit dhe rritjes së fidanëve të ndryshëm
 • E përsosur për përdorim të brendshëm - garazh, papafingo ose një ambient tjetër i brendshëm
 • Grow Garden Greenhouse
 • Grow Garden Greenhouse
 • Grow Garden Greenhouse
 • Grow Garden Greenhouse
 • Grow Garden Greenhouse
 • Grow Garden Greenhouse

Paketimi përfshin:

 • 1 Serë Garden Greenhouse

Informacione Teknike:

 • Materiali: kornizë çeliku e qëndrueshme, e fortë, rezistente
 • Ngjyra: jeshile e errët
 • Përmasa: 180 x 95 x 95
Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1 Garden Greenhouse

Informacione Teknike:

 • Materiali: kornizë çeliku e qëndrueshme, e fortë, rezistente
 • Ngjyra: jeshile e errët
 • Përmasa: 180 x 95 x 95

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star