WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Rrahëse vezësh Brava

Photo
Video

Rrahëse vezësh, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Shpejt dhe thjeshtë rrihni vezët për të pregatitur omlete perfekte ose të bardhën e vezës për pregatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Rrahëse vezësh Brava
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Rrahëse vezësh, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Shpejt dhe thjeshtë rrihni vezët për të pregatitur omlete perfekte ose të bardhën e vezës për pregatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Bëni më të thjeshtë punën tuaj

Zakonisht këto lloj rrahësesh përdoren për të rrahur kremin ose të bardhën e vezëve, për të përzier brumin e butë, dhe prandaj është e rëndësishme që të gjendet kombinimi perfekte lëvizje e lehtë dhe e qëndrueshme. 

Rrahësja Delimano Brava është me material çelik i cili nuk ndryshket dhe është miqësor për mjedisin, është shumë e lehtë në peshë dhe perfekte për të rrahur vezët ose përzier përbërës të tjerë

Delimano Brava Egg Whisk PRO

Perfekte për pregatitjen e:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • perfekte për të rrahur vezët, kremin për ëmbëlsira dhe përbërës të tjerë
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarëse
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Egg Whisk PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star