Nuk keni produkte në shportë

Provo

Hekur portativ me avull Rovus

Photo
Video

Perfekt për hekurosje të shpejtë ose për hekurosje me avull. Perveç funksionit të avullit dhe heqjes së rrudhave nga të gjitha llojet e materialeve, ai gjithashtu do të higjenizoje rrobat. Fantastik dhe i domosdoshëm për çdo familje.

Hekur portativ me avull Rovus
6,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Perfekt për hekurosje të shpejtë ose për hekurosje me avull. Perveç funksionit të avullit dhe heqjes së rrudhave nga të gjitha llojet e materialeve, ai gjithashtu do të higjenizoje rrobat. Fantastik dhe i domosdoshëm për çdo familje.

Më shumë
Detajet e produktit

I përkryer për një hekurosje të shpejtë me avull. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezifekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive. I pershtatshem per te gjitha materialet.

Ky hekur mund të përdoret në dy mënyra - jo vetëm në mënyrë vertikale e cila është shumë praktike por gjithashtu mund të përdoret edhe në mënyrë horizontale që është një avantazh në krahasim me hekurat e zakonshëm. Me një sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon dëmtimin e hekurit. Nese më parë keni qënë të limituar në lidhje me përdorimin vetëm në një pozicion, tani ju mund ta përdorni atë edhe për higjenizimin e divanëve dhe dyshekëve.

Depozitë uji e cila mund të hiqet me një kapacitet prej 280 ml dhe që ju jep mundësi të hekurosni deri në 20 minuta pa ndërprerje - gjë që e bën perfekt për përdorim të përditshëm. Me 2 nivele të ndyrshme për fuqinë e avullit. Sensor me prekje për nje eksperience fantatstike dhe që e bën punën tuaj edhe më të thjeshtë.

Hekuri portativ me avull, ka pllakë alumini me veshje qeramike që bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë në mënyre ideale.

Përmasa e tij është shumë praktike - dhe ju mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. Mos lejoni që madhësia e tij t'ju bëjë konfuz - ju do të keni avull të vazhdueshëm 25g/min dhe temperaturë nga 170 deri 210°C!

Harrojeni punën e lodhshme të hekurosjes me hekurat e rëndë dhe tavolinat e hekursojes. Thjeshtë varni rrobat tuaja ne varse dhe filloni hekurosjen.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star