Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pest Repeller Rovus

Photo
Video
-30%

Mbani larg insektet nga shtëpia, pa përdorimin e helmeve ose zhurmës së madhe. Rovus Pest Repeller lëshon ultratinguj të ndryshueshme që ndërhyjnë në sistemin nervor të insekteve dhe vendos një rrjet mbrojtëse të padukshme rreth zonave deri në 50m2, duke i mbajtur ato jashtë shtëpisë tuaj. Thjesht vendoseni në prizë dhe relaksohuni.

Pest Repeller Rovus

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 2,090 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani larg insektet nga shtëpia, pa përdorimin e helmeve ose zhurmës së madhe. Rovus Pest Repeller lëshon ultratinguj të ndryshueshme që ndërhyjnë në sistemin nervor të insekteve dhe vendos një rrjet mbrojtëse të padukshme rreth zonave deri në 50m2, duke i mbajtur ato jashtë shtëpisë tuaj. Thjesht vendoseni në prizë dhe relaksohuni.

Më shumë
Detajet e produktit

Thuaj lamtumirë insekteve

Milingonat, merimangat, çimkat, buburrecat dhe minjtë mund të vizitojnë edhe shtëpitë më të pastra, duke shkaktuar bezdi, frikë dhe madje edhe sëmundje. Masat tradicionale kundër tyre përdorin zhurma të mëdha, helme ose kurthe që mund të jenë një rrezik për kafshët shtëpiake ose familjen tuaj, dhe lënë pas rrëmujën me të cilën duhet të merreni. Tani ju mund ta mbani shtëpinë tuaj pa insekte në një mënyrë të pastër, të lehtë dhe të sigurt gjithmonë me Rovus Pest Repeller .

Rovus Pest Repeller

Fuqia e ultratingujve

Pest repeller përdor fuqinë e ultra tingujve të ndryshueshme të vendosura në një interval të veçantë frekuence për të ndërhyrë në trurin dhe sistemet nervore dëgjimore të insekteve. Kjo pajisje me ultra tinguj për kontrollin e insekteve funksionon duke lëshuar një impuls çorientues në frekuencën 22-65 kHz. Ndryshon automatikisht dhe është shumë efektiv në kontrollin e insekteve dhe i mban larg çdo dhome që ju vendosni ta përdorni. Në heshtje dhe pa asnjë rrezik për familjen tuaj ose kafshët shtëpiake.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Punon 24/7

 • Rovus Pest Repeller

  Pa zhurmë

 • Rovus Pest Repeller

  Jo më insekte

Thjesht vendoseni dhe harrojini vizitorët e padëshiruar

Thjesht vendosni Rovus Pest Repeller në një prizë elektrike dhe ai do të fillojë të punojë, duke e mbajtur shtëpinë tuaj pa vizitorë të padëshiruar 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Pa zhurmë, helme dhe rrëmujë për t'u shqetësuar, ju mund ta vendosni me siguri një në kuzhinën tuaj, dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, garazhin, bodrum ose ndonjë hapësirë tjetër që dëshironi të mbroni nga insektet ose brejtësit. Vendosini brenda shtëpisë tuaj pasi një copë do të mbulojë deri në 50m2.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Pa zhurmë

 • Rovus Pest Repeller

  Montim i thjeshtë

 • Rovus Pest Repeller

  I sigurtë

Sigurohuni që shtëpia juaj të jetë e mbuluar

Megjithëse secila pajisje mund të punojë në një hapësirë deri në 50m2, valët e ndryshueshme me ultratinguj nuk mund të kalojnë nëpër mure ose objekte të tjera të forta. Për t'u siguruar që të gjitha zonat e shtëpisë tuaj janë të mbrojtura, ky set i dobishëm vjen me 3 pjesë. Vendosni një në çdo dhomë që dëshironi të ruani nga insektet - mënyra e thjeshtë dhe e sigurt.

Rovus Pest Repeller

Seti Rovus Pest Reppeler

 • 3 pest repeller
 • 1 manual përdorimi
Rovus Pest Repeller

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star