Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Robot Kuzhine Platinum Deluxe Pro

Photo
Video

Robot kuzhine Delimano Platinum Deluxe është projektuar për përzierjen pa duar të shumëllojshmërisë së ushqimit, duke filluar nga të bardhat e vezëve deri te brumi i bukës. 8 funksione të shpejtësisë dhe 1 me pulsim që ju jep shkathtësi maksimale dhe kontroll të saktë në çdo shpejtësi, ndërsa këmbët kundër rrëshqitjes do ta parandalojnë atë të lëvizë gjatë përdorimit. Seti përfshin: pajisjen kryesore, tas çeliku inox 5.5L, mbrojtëse nga spërkatjeje, përzjerëse në formë çengeli, rrahëse dhe përzjerësen e thjeshtë.

Robot Kuzhine Platinum Deluxe Pro
24,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Robot kuzhine Delimano Platinum Deluxe është projektuar për përzierjen pa duar të shumëllojshmërisë së ushqimit, duke filluar nga të bardhat e vezëve deri te brumi i bukës. 8 funksione të shpejtësisë dhe 1 me pulsim që ju jep shkathtësi maksimale dhe kontroll të saktë në çdo shpejtësi, ndërsa këmbët kundër rrëshqitjes do ta parandalojnë atë të lëvizë gjatë përdorimit. Seti përfshin: pajisjen kryesore, tas çeliku inox 5.5L, mbrojtëse nga spërkatjeje, përzjerëse në formë çengeli, rrahëse dhe përzjerësen e thjeshtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Powerful motor, 10 speed settings for the toughest dough

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe is designed for easy and effective hands-free mixing of a wide variety of food – ranging from light and airy egg whites to sticky bread dough. Powerful 1000 Watt motor is great for everyday mixing and can handle even the thickest cookie dough. Select from 8 versatile speed settings + 1 pulsating action for precise control at every speed.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Includes 3 basic attachments for even greater versatility

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe includes some basic attachments to provide even more versatility – beater, dough hook and mixing whisk – all are easy to clean and prevent sticking.

 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Mixing whisk
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Beater
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Dough hook

Easily add ingredients while the batter mixes

Adding ingredients while preparing a recipe is easy – quick release head tilts out of the way for easy bowl access. Or you can simply add ingredients through the ready access pouring hole.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Get complete bowl coverage with planetary mixing action

As the unique mixing head orbits around the bowl, the beater rotates in the opposite direction, providing optimal mixing action and complete bowl coverage. This means you’ll achieve a better dough consistency faster and best of all – there’s no need to stop and scrape ingredients from the side of the bowl.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia