Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe

Photo
Video
-30%

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

Aksesorë për robot kuzhine për mishin & salçiçe

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 4,190 Lekë

Nga 3,590 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ktheni robotin e kuzhinës në një grirëse mishi falë aksesorëve për grirje. Seti i aksesorëve përfshin 3 disqe për grirje: të imët, të mesme dhe të trashë. Aksesorët mblidhen sëbashku dhe nuk zënë shumë hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit

Një set me aksesorë për robotin e kuzhinës falë të cilave ju mund të grini mishin dhe të pregatisni salçiçe. Ktheni robotin e kuzhinës në një makineri për grirjen e mishit me setin e aksesorëve. Gjithashtu mund të pregatisni sipas dëshirës edhe salçiçe. 

Për mish të grirë & salçiçe

Seti i robotit të kuzhinës për griren e mishit dhe pregatitjen e salçiçeve përmban kokën metalik me tre disqe për grirje- të imët, të mesëm dhe të trashë. Një pjesë tjetër e setit është edhe aksesori për pregatitjen e salçiçeve, të cilën e grumbulloni lehtësisht në kokën e grirëses dhe filloni menjëherë të mbushni salçiçe shtëpie. 

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Artan

www.delimano.al

Njesh
Shume e bukur

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia