Nuk keni produkte në shportë

Provo

Robot Kuzhine i Kuq

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-68%

Roboti i kuzhinës është një nga pajisjet bazë për çdo kuzhinë. Ka një performancë shumë të mirë, e përbërë nga materiale cilesorë dhe dizajn i këndshëm. Fuqia 1000W dhe 6 funksione të ndryshme shpejtësie dhe funksionin PULSE për shpejtësi maksimale, gjithashtu ka dhe kapakun mbrojtës që nuk lejon spërkatjen, keshtu kuzhina juaj do të jetë gjithëmonë e pastër. Kapaciteti i tastit është 4.5 Litra.

Robot Kuzhine i Kuq

Çmimi: 15,990 Lekë


Oferta: 5,050 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Roboti i kuzhinës është një nga pajisjet bazë për çdo kuzhinë. Ka një performancë shumë të mirë, e përbërë nga materiale cilesorë dhe dizajn i këndshëm. Fuqia 1000W dhe 6 funksione të ndryshme shpejtësie dhe funksionin PULSE për shpejtësi maksimale, gjithashtu ka dhe kapakun mbrojtës që nuk lejon spërkatjen, keshtu kuzhina juaj do të jetë gjithëmonë e pastër. Kapaciteti i tastit është 4.5 Litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Çdo kuzhinë duhet të ketë një robot kuzhine

Robot kuzhine Delimano në ngjyrë të kuqe është një pajisje bazë për pregatitjen e recetave të ndryshme në kuzhinë. Ajo e shndërron përgatitjen në argëtim, e kështu ju do të keni më shumë kohë. Me një motorr të fuqishëm 1000W shndërron përbërësit në brumë të përsosur për bukë ose pica, pregatit kremin më të mirë të rrahur për tortë dhe shumë më tepër.

Delimano Kitchen Robot

Roboti i kuzhinës Delimano ka edhe 4 aksesore për:

 • përzjerjen e brumit të trashë
 • për të rrahur brumin për ëmbëlsira
 • për të rrahur vezët
 • kapakun mbrojtës që kuzhina juaj të qëndrojë e pastër
 • Delimano Kitchen Robot

  Për brumin

 • Delimano Kitchen Robot

  Për rrahjen e vezëve

 • Delimano Kitchen Robot

  Për brumin e ëmbëlsirave

 • Delimano Kitchen Robot

  Kapaku që nuk lejon spërkatjen

Praktike dhe komode në përdorim

Roboti i kuzhinës Delimano funksionon thjeshtë me një buton i cili ka 6 opsione shpejtësie + butonin PULSE për shpejtësi maksimale. Falë teknologjisë inovative e cila bën të mundur lëvizjen e ingranazheve në formë planetare siguron që rrahësja të arrijë në çdo milimetër katror të tasit, duke mos lënë asnjë përbërës të perzier. Pavarësisht madhësia ajo eshte e përshtatshme edhe për kuzhinat e vogëla, ajo ka një tas prej çelik inox me kapacitet 4,5l.

 • Delimano Kitchen Robot

  Buton me 6- nivele dhe funksioni pulse për shpejtësi maksimale

 • Delimano Kitchen Robot

  Ingranazhe që lëvizin në formë planetare

 • Delimano Kitchen Robot

  Kapak mbrojtës që nuk lejon spërkatjen

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Eralda

www.delimano.al

Super produkte
Super produkte

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia