Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Desire

Photo
Video

Robot kuzhine Delimano Desire do të bëjë edhe më të lehtë punë tuaj në pregatitjen e brumit për bukë, ëmbëlsira apo pregatitjen e kremit. Ky robot i fuqishëm kuzhine me fuqi 1800W përmban 10 shpejtësi dhe funksionin me pulsim dhe një tas prej çeliku inox me madhësi familjare 6.5l që mund të përziej me lehtësi deri në 3 kg brumë. Vjen me 3 aksesorë për çdo kërkesë tuajën në kuzhinë.

Robot kuzhine Desire
32,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Robot kuzhine Delimano Desire do të bëjë edhe më të lehtë punë tuaj në pregatitjen e brumit për bukë, ëmbëlsira apo pregatitjen e kremit. Ky robot i fuqishëm kuzhine me fuqi 1800W përmban 10 shpejtësi dhe funksionin me pulsim dhe një tas prej çeliku inox me madhësi familjare 6.5l që mund të përziej me lehtësi deri në 3 kg brumë. Vjen me 3 aksesorë për çdo kërkesë tuajën në kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni recetat tuaja të preferuara më shpejtë dhe më lehtë me Robotin e Kuzhinës Delimano

Jeni bukëpjekës pasionant, apo një pastiçier profesionist ? Pavarësisht nëse jeni fillestar ose profesionist me përvojë, një mikser per brumin është një domosdoshmëri për çdo kuzhinë. Zgjidhni Delimano Kitchen Robot Desire dhe shikoni se sa me efikasitet dhe shpejtësi do të përzieni, pregatisni, gatuani ose rrihni përbërësit tuaj për byrekun tuaj të famshëm, tarten me mollë, tortën me çokollatë me luleshtrydhe ose kremin e rrahur për çokollatën tuaj të nxehtë ose akulloren.

Robot Delimano Kitchen Desire është shoqëruesi juaj universal për projektet tuaja të fundjavës dhe aleati juaj gjatë eksperimenteve të herëpashershme në kuzhinë.

Trupi i tij i fortë, premium prej alumini i derdhur, motori i fuqishëm bakri i plotë 1800W me ingranazhe metalike dhe tasi çeliku inox XXL 6.5 L mund të përballojë çdo detyrë që keni: le të jetë bukë e bërë në shtëpi, brumë për byreku ose krem ëmbëlsirash.

Delimano Kitchen Robot Desire

10 shpejtësi dhe tas XXL për 3 bukë

Delimano Kitchen Robot Desire ofron 10 shpejtësi + mundësinë me pulsim me vetëm një prekje të butonit për të përmbushur kërkesat e secilës recetë-nga shumë të ngadalta në ultra të shpejta.

Tasi prej çeliku inox me 6,5l me formë të fryrë do të gatuaj brumë deri në 3 kg, për 3 bukë të mesme menjëherë.

Delimano Kitchen Robot Desire

Me 3 aksesorë të cilët ndryshohen lehtësisht

 • Grep brumi jo ngjitës për brumë të përsosur të tharmuar dhe pa maja
 • Rrahës metalik i plotë i bërë nga çelik inox + alumin për të bërë krem të rrahur dhe pandispanjë - për përzierje të përsosura me shkumë por të qëndrueshme.
 • Rrahës fleksibël jo ngjitës në kombinim me lëvizjet e ingranazheve planetare siguron mbulim total të tasit. Skaji fleksibël në këtë rrahës revolucionar fshin anët dhe pjesën e poshtme të tasit me çdo kthesë, duke u siguruar që të gjithë përbërësit të jenë përpunuar dhe të mos lihen në muret e tasit.
Delimano Kitchen Robot Desire

I fortë dhe kompakt

Roboti Delimano Kitchen Desire është ndërtuar nga një trup alumini i derdhur plotësisht dhe është një central elektrik i vërtetë i kuzhinës. Stili, materialet, karakteristikat dhe performanca e rendisin atë në nivelin më të lartë të kategorisë së tij, duke konkurruar me krenari edhe me markat e mirënjohura. Trupi i aluminit i derdhur plotësisht siguron qëndrueshmëri shtesë, qëndrueshmëri dhe thith dridhjet, duke siguruar jetëgjatësi të produktit.

 • Delimano Kitchen Robot Desire
 • Delimano Kitchen Robot Desire
 • Delimano Kitchen Robot Desire

Dizajni i fortë dhe kompakt, pastrimi është si një fllad

 • Dizajni i fortë siguron që roboti të jetë i qëndrueshëm gjatë funksionimit dhe jep performancë të besueshme për shumë vite në vazhdim. Pasi të keni mbaruar, thjesht hiqni grepin dhe rrahësin, tasin dhe mbrojtësen nga spërkatjet në lavastovije ose mund ti lani me ujë të bollshëm në lavaman.
 • Teknologjia nga PCB është përfshirë për performancë më të mirë dhe pjekje argëtuese.
Delimano Kitchen Robot Desire
Të dhëna teknike
Pesha 6,9kg
Përmasat 40,5x24x36cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star