WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Rende manuale Brava

Photo
Video
-50%

Delimano Brava Drum Grater është një aksesor që funksionon me dorë, i vogël dhe i thjeshtë për parapregatitjen e përbërësve në pak kohë. Ajo përmban 3 rende të këmbyeshëm te cilat mund të lahen edhe në pjatalarëse dhe falë dizajnit kompakt do t'ju kursejnë kohë, përpjekje dhe hapësirë në kuzhinë. Nëse jeni një nga ata njerëz që i pëlqeni inovacionet në kuzhinë, atëherë ky do të jetë aksesori juaj i ri i preferuar i kuzhinës.

Rende manuale Brava

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Transporti vjen pas 2 muajsh
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Delimano Brava Drum Grater është një aksesor që funksionon me dorë, i vogël dhe i thjeshtë për parapregatitjen e përbërësve në pak kohë. Ajo përmban 3 rende të këmbyeshëm te cilat mund të lahen edhe në pjatalarëse dhe falë dizajnit kompakt do t'ju kursejnë kohë, përpjekje dhe hapësirë në kuzhinë. Nëse jeni një nga ata njerëz që i pëlqeni inovacionet në kuzhinë, atëherë ky do të jetë aksesori juaj i ri i preferuar i kuzhinës.

Më shumë
Detajet e produktit

Risi në kuzhinën tuaj për përgatitje më të lehtë të ushqimit

Nëse jeni një nga ata njerëz që i pëlqejnë risitë në kuzhinë dhe urrejnë grirësit manualë, atëherë Brava Drum Grater do të jetë aksesori juaj i ri i preferuar i kuzhinës.

  • Kjo rende që funksionon me dorë është shumë e thjeshtë për t’u përdorur,
  • Pa kabëll dhe konsum elektrik zero,
  • Thjesht vendosni në njërën nga fletët e saj dhe rrotulloni dorezën për përgatitje të shpejtë të ushqimit.
Delimano Brava Drum Grater

Rezultatet më të mira me më pak përpjekje

Përgatitni djathë për pica ose omëletë, grini mollë për strudel, kunguj të njomë dhe patate për musaka dhe shumë më tepër… bluaj arra brenda pak sekondash, dhe prisni frutat në copa.

Me Delimano Brava Drum Grater ju mund të menaxhoni të gjitha këto detyra brenda pak minutash me vetëm disa lëvizje - pa marrë atë ngërç të pakëndshëm në kyçin tuaj! Për më tepër, prerësi qëndron në mënyrë diagonale, kështu që copat e grira bien vetë pa shkaktuar asnjë bllokim.

Delimano Brava Drum Grater

E sigurt dhe e lehtë për t’u përdorur për përvojën më të mirë të gatimit

Brava Drum Grater ka strukture plastike me rende transparente, kështu që ju mund të shihni procesin e saj.

Thikat janë bërë nga çelik inox me cilësi të lartë dhe pjesët e tjera janë bërë nga plastika pa BPA, e cila e bën atë të sigurt për shëndetin tuaj dhe lahet lehtë në një pjatalarëse.

Pjesa e poshtme ka thithje të integruar, e cila siguron mbajtje dhe kapje të qëndrueshme gjatë përdorimit të saj.

Delimano Brava Drum Grater

Delimano Brava Drum Grater ka të gjitha tiparet që ju po kërkoni në një pajisje kuzhine:

  • E shpejtë dhe e lehtë pa lodhje të duarve
  • Dorezë e madhe, tehe të mprehta dhe pika e poshtme e thithjes për përdorim të rehatshëm dhe të sigurt
  • 3 fletë lehtësisht të këmbyeshme - për grirje të imët, të trashë dhe feta
  • Çelik inox dhe plastikë ABS për pastrim të lehtë në pjatalarëse
  • Dizajn kompakt për ruajtje të lehtë
Delimano Brava Drum Grater

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star