Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak Rossi Swiss

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Kapak qelqi për tiganët dhe tenxheret e linjes Delimano Rossi Swiss Crystals. Ky kapak me përmasë 26 cm është aksesori perfekt për tenxheren 26cm, tavën e rrumbullakët dhe tiganin e thellë. I fortë dhe cilësor, i lehtë për tu pastruar, një aksesorë i domosdoshëm në kuzhinë.

Kapak Rossi Swiss

Çmimi: Nga 1,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 596 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kapak qelqi për tiganët dhe tenxheret e linjes Delimano Rossi Swiss Crystals. Ky kapak me përmasë 26 cm është aksesori perfekt për tenxheren 26cm, tavën e rrumbullakët dhe tiganin e thellë. I fortë dhe cilësor, i lehtë për tu pastruar, një aksesorë i domosdoshëm në kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Pavarësisht se sa të mira janë enët e gatimit dhe tigani, potenciali i tyre është i kufizuar pa përdorimin e një kapaku cilësor dhe të përshtatshëm. Një kapak i mirë mund të shndërrojë një tenxhere në një tenxhere të ngadaltë ose me avull, duke parandaluar avujt, aromat dhe tymin. Ky kapak i përshtatet të gjitha eneve me madhesi 26 cm, është bërë nga materiale të forta, cilesore, i lehtë për tu pastruar dhe ruajtur - një aksesor thelbësor i kuzhinës.

Vini re se ky kapak është pjesë e linjes se eneve Delimano Rossi Swiss Crystal, duke sjellë cilësi të lartë, performancë të lartë dhe stil të lartë në kuzhinën tuaj, me teknologji zvicerane.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia