Nuk keni produkte në shportë

Provo

Prerësja Chop Express Brava

Photo
Video
-50%

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e grirëses Brava. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash, perimesh, bajame dhe çokollatë. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat  e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Prerësja Chop Express Brava

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 695 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e grirëses Brava. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash, perimesh, bajame dhe çokollatë. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat  e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Aroma nëpërmjet përgatitjes së ushqimit… Kudo!

Aroma e mbetur përmes përgatitjes së ushqimeve me paisjen më të re Prerësin Delimano Brava Express. Prerje e mishit të grirë, pure ose përzierje të copave të mëdha të frutave, perimeve, arrave, çokollatave dhe më shumë, vetëm me një tërheqje të dorezës. Kjo paisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë, pa energji elektrike apo bateri duke e bërë të madhe për kuzhina të vogla, për udhëtime apo kampe.

Përfshin dy pjesë për prerje dhe përzierje.

Prerësja Delimano mund të përdoret si hanxhar / prerëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë ku ju mund të përzgjidhni atë që dëshironi. Për të përmëndur vetëm disa, ky prerës është perfekt për përpunimin:

 • frutave dhe perimeve
 • arra, fara dhe bimë
 • djathrave
 • qepëve
 • hudhrave për salcra
 • pesto
 • sallat
 • lakër
 • pure

Manual përdorimi i lehtë. 

Mekanizmi i përdorimit është projektuar veçanërisht për të prerë ose përzier me vetëm një tërheqje të dorezës - e cila është absolutisht e lehtë dhe nuk kërkon bateri apo energji elektrike.

Perfekt për përdorim të brëndshëm ose në natyrë.

Ndjeni ndryshim dhe ndryshoni përvojën tuaj në gatim përgjithmonë duke e përdorur atë kudo dhe kurdo që keni nevojë - brënda ose jashtë shtëpisë.

Rathët e gomës në pjesën e poshtme sigurojnë stabilitet perfekt.

Gëzojmë prerje dhe përzierje të lehtë, të sigurt dhe të përshtatshme në sajë të rrathëve kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit që siguron 100% stabilitet.

Dizanj kompakt & Madhësi e dobishme.

Prerësja Delimano është bërë me një dizanj kompakt dhe madhësi të dobishme që është e lehtë për tu përshtatur në kundrabufen tuaj apo në çdo vënd tjetër.

E lehtë për tu pastruar.

Është e lehtë për tu pastruar me vetëm një spërkatje në rubinetin e ujit.

DELIMANO BRAVA CHOP EXPRESS

Informacione Shtesë

Avantazhet:

Aq e lehtë sa 1-2-3

Prerësi delimano është jashtëzakonisht i lehtë për tu përdorur. Thjeshtë:

 1. Vendosni thikën ose përziersin në tas.
 2. Shtoni ushqimin e dëshiruar.
 3. Mbylleni dhe klikoni kapakun.
 4. Tërhiqeni 1-2-3- ose më shumë – sipas madhësisë së dëshiruar.

Manual përdorimi i lehtë. 

Kjo paisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë vetëm me një tërheqje të dorës tuaj. Prerësja Delimano mund të përdoret si hanxhar / prerëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë ku ju mund të përzgjidhni atë që dëshironi.

Tehe të fuqishme prerje.

Tehet e fuqishëm për prerje ofrojnë prerje preçize në çdo kohë.

Kapacitet i madh / Madhësi kompakte.

Tasi 350 ml ofron kapacitet të mirë, ndërsa mbetet shumë kompakte për transport të lehtë dhe ruajtje. Unazat kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit ofrojnë 100% stabilitet në çdo sipërfaqe.

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Alesja

www.delimano.al

Super fare..esht njesoj si blender elektronik vec se kjo nuk harxhon energji elektrike apo bateri
Me ka pelqyer vertet shum

maja

www.delimano.al

shume praktike
Kur ma rekomanduan nuk e besova, por funksioni i grires eshte fantastik. I pret qepet ne menyre perfekte dhe nuk ben rremuje. Shpeton nga lotet :)

mira

www.delimano.al

Shume i thjeshte
sapo e provova e dashurova

MIROSLAVA

www.delimano.sk

Sekáčik
Výberný sekáčik, objednala som ďalšie dva ako darček. Odporúčam ❤

Produktet 4

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia