ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Prerëse Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Prerësi 4në1 Brava për prerjen e perimeve, frutave, vezëve, djathit dhe shumë ushqimeve të tjera, thjeshtë dhe shpejtë. Me këmbëza të vogla të cilat nuk e lejojnë të levizë për më shumë lehtësi gjatë përdorimit dhe 2 thika të ndryshme për të prerë në kubik. Mund të lahet në pjatalarëse. Kapaciteti 800 ml.

Prerëse Brava

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 1,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Prerësi 4në1 Brava për prerjen e perimeve, frutave, vezëve, djathit dhe shumë ushqimeve të tjera, thjeshtë dhe shpejtë. Me këmbëza të vogla të cilat nuk e lejojnë të levizë për më shumë lehtësi gjatë përdorimit dhe 2 thika të ndryshme për të prerë në kubik. Mund të lahet në pjatalarëse. Kapaciteti 800 ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Për më shumë lehtësi në kuzhinë

Me prerësen Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni perimet dhe frutat në shumë pak kohë dhe pa u mundur si më parë. Mund të prisni vezët e ziera, djathin, sallamin, erëzat dhe të gjithë përbërësit e tjerë thjeshtë dhe shpejtë, për një eksperince gatimi fantastike.

Bëhuni kreativ në kuzhinë

Me prerësen 4në1 Delimano Brava Nicer Dicer ju mund të prisni ushqimet në kubik në 4 madhësi të ndryshme.

Mini kubik perfekt për qepët, specat, proshutën, vezët e ziera, kungujt dhe zarzavate të tjera të ngjashme.

Kubik Mesatar për majdanoz ose karrota.

Kubik të mëdhenj për fruta të ndryshme si ananas, shalqi të cilat shijojnë akoma më shumë kur serviren në mënyrën e duhur.

Shirita të hollë, për patatet.

Vendosni në punë imagjinatën dhe krijoni:

  • Sallatë frutash

  • Supë me perime

  • Tortillas

  • Brusketa

  • Sallata të ndryshme

  • Turshi me zarzavate

Praktike në përdorim dhe pastrim

Prerësja Delimano Brava Nicer Dicer ka një kontenier 800 ml me këmbëza të vogla të cilat nuk lejojnë rreshkitjen kur ju prisni dhe copëtoni frutat apo perimet. Dhe pasi ju të përfundoni me prerjen, ju mund të lani lehtësisht të gjitha pjesët e Nicer Dicer në lavastovilje ose me dorë.

Një prerëse e cila nuk do t'ju zhgënjejë

Materiale cilësore çelik dhe plasik të cilat sigurojnë jetëgjatësinë e produktit dhe efikasitetin e tij duke e bërë këtë një nga paisjet më të mira për prerje në shtëpinë tuaj. Prisni të gjithë përbërësit tuaj të preferuar me një lëvizje të lehtë, me shpejtë dhe më thjeshtë sesa me një thikë.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 800ml
Materiali Çelik inoks, Plastik
Përmasat 21,5 x 6 x 9 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star