Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Prerëse Brava Nicer Dicer Pro

Photo
Video

Me prerëse Delimano Brava Nicer Dicer PRO lehtësisht mund të prisni frutat apo perimet për gatimet tuaja. Mund të copëtoni dhe të preni në kubik në madhësi të ndryshme apo edhe në feta, me 5 aksesorët e saj për prerje. Prerësja ka tehe të mprehta prej çelik inox, të cilat i prejnë përbërësit shpejt dhe lehtë. Kapaciteti është 800ml.

Prerëse Brava Nicer Dicer Pro
2,990 Lekë
2,000 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me prerëse Delimano Brava Nicer Dicer PRO lehtësisht mund të prisni frutat apo perimet për gatimet tuaja. Mund të copëtoni dhe të preni në kubik në madhësi të ndryshme apo edhe në feta, me 5 aksesorët e saj për prerje. Prerësja ka tehe të mprehta prej çelik inox, të cilat i prejnë përbërësit shpejt dhe lehtë. Kapaciteti është 800ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatisni ushqimin për çdo vaktet me një lëvizje

Prerësi Nicer Dicer Pro është ideal për të prerë ushqime të ndryshme në kubik estetike, madje edhe në madhësi te ndryshme në pak sekonda! Thjesht vendoseni copën e ushqimit në thikat ekstra të mprehta, shtypni kapakun poshtë dhe shihni se si ushqimi juaj kthehet në kubik të vogla të lezetshme në një kohë të shkurtër. Prisni dhe copëtoni në mënyrë të barabartë, shpejt dhe pa mundim, duke i dhënë ushqimit një pamje të veçantë.

Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Për kubik perfekt, të mëdha apo të vogla

Delimano Brava Nicer Dicer PRO është një pajisje 5në1 - përfshin 3 aksesorë për prerjen e ushqimit në 5 madhësi të ndryshme:

Aksesorë për kubik të mëdhenj ose të vegjël

 • Mini kubik - për qepë, hudhra, speca, erëza.
 • Kubik të vegjël – për proshutë, vezë të ziera, kunguj ose kastraveca.
Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Aksesorë për prerje në kubik të mesëm dhe të mëdhenj

 • Kubik mesatar – per karrota ose patate.
 • Kubik të mëdhenj - per shalqi, ananas ose pjeper.
Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Prerje në feta V-slicer

Mollë, laker, rrepa, djath, karrota, salcice etj..

Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Prisini gjithçka me 1 lëvizje të shpejtë: më e shpejtë dhe më e sigurt se një thikë

Delimano Brava Nicer Dicer PRO shkurton kohën e përgatitjes të vaktit në gjysmë. Ai bën kubik dhe feta nga pothuajse çdo ushqim me një lëvizje të shpejtë dhe është më i shpejtë dhe më i sigurt se një thikë. Përdoreni atë për:

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Sallata

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Supë me perime

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Perime

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Perime

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Sallatë frutash

 • Delimano Brava Nicer Dicer Pro

  Brusketa

Një enë e madhe dhe një teh i fortë prej çelik inox

Delimano Brava Nicer Dicer PRO është projektuar me inxhinieri gjermane të saktë dhe e ndërtuar me plastikë të derdhur me ndikim të lartë, polikarbonat, tehe prerës prej çeliku inox me cilësi G-NOX dhe është plotësisht i sigurt për tu larë në lavastovilje.

Enë është me kapacitet 800ml dhe përfshin këmbë kundër rrëshqitjes për punë të sigurt dhe të rregullt. Butoni i patentuar është i lehtë për tu pastruar - thjesht nxirrni mbetjet e ushqimit nga baza e prerjes dhe lajini ato në lavaman. Pas përdorimit, vetëm ruani aksesorët prerëse brenda enës të mbyllur me bazën e prerjes - të gjitha në një paketë.

Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Version i përmirësuar me V-Slicer

Versioni i ri Delimano Brava Nicer Dicer PRO është me prerëse ne formë V jashtëzakonisht të mprehtë. Tani ju lehtë mund të copëtoni fruta, perime, rrepa në sallatë, mollë, lakër për sallatë dhe madje edhe salçiçe.

Për sigurinë e prerjes dhe ruajtjes, seti përfshin gjithashtu mbrojtjen e tehut dhe mbajtësin e ushqimit.

Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Pastrim dhe ruajtje e lehtë

Është krijuar posaçërisht për pastrim të lehtë - nxirrni jashtë mbetjet e ushqimit nga baza e prerjes dhe pastrojeni në lavaman me ujë të bollshëm. Për më tepër, ena dhe të gjitha tehet janë gjithashtu të sigurta në lavastovilje.

Për ruajtje të shpejtë dhe të lehtë thjesht vendosni të gjithë aksesorët e prerjes brenda enës dhe mbylleni me bazën e prerjes.

Delimano Brava Nicer Dicer Pro

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star