Nuk keni produkte në shportë

Provo

Peshqir Kuzhine 2copë Brava

Photo
Video
-20%

Pastroni kuzhinën dhe mbajeni atë pastër me ndihmën e peshqirëve Brava. Me material cilësor, 100% fibra pambuku që janë shumë rezisitente dhe njëkohësisht të buta dhe nuk do të gërvishtin sipërfaqet që do të pastroni. Thahen shpejt, dhe janë ideale për të pastruar në kuzhinë. Të disponueshme në 2 ngjyra: E kuqe dhe ngjyrë argjendi. Madhësia: 40x60cm.

Peshqir Kuzhine 2copë Brava

Çmimi: 490 Lekë


Oferta: 390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pastroni kuzhinën dhe mbajeni atë pastër me ndihmën e peshqirëve Brava. Me material cilësor, 100% fibra pambuku që janë shumë rezisitente dhe njëkohësisht të buta dhe nuk do të gërvishtin sipërfaqet që do të pastroni. Thahen shpejt, dhe janë ideale për të pastruar në kuzhinë. Të disponueshme në 2 ngjyra: E kuqe dhe ngjyrë argjendi. Madhësia: 40x60cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjini punët e kuzhinës më të thjeshta

Peshqirët e kuzhinës Delimano Brava sigurojnë një cilësi maksimale, të butë, 100% pambuk natyral, sigurojnë përthithje shumë të mirë.

Më shume elegancë në kuzhinë

Jeni lodhur tashme me leckat të cilat nuk thithin lagështinë dhe lënë gjurmë në kuzhinë? Bëjeni kuzhinën të duket bukur dhe sa me elegante me peshqirat Delimano në ngjyrë të kuqe dhe gri!

Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Përmasat 40x60 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star