Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Peshore Kuzhine Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm..

Peshore Kuzhine Joy

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm..

Më shumë
Detajet e produktit

Një ndihmë e madhe në kuzhinë

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm. Mund të peshoni në gram, ounces, pounds ose në mililitra (për ujë dhe qumësht).

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star