WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pajisje për tharjen e ushqimeve

Photo
Video
-70%

Bëni ushqime të shijshme të thara nga frutat, perimet, erëzat, kërpudhat ose mishin me Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir. Ai përmban 5 tabaka, sirtarin me thërrime, njësi energjie me fuqi 300W dhe ka një kohëmatës dhe temperature 30-80 °C për rezultate perfekte për lloje të ndryshme të ushqimit. Me mundësi shtesë për prodhimin e kosit dhe fermentimin e bukës. Kapaciteti 8 litra.

Pajisje për tharjen e ushqimeve

Çmimi: 16,990 Lekë


Oferta: 5,097 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni ushqime të shijshme të thara nga frutat, perimet, erëzat, kërpudhat ose mishin me Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir. Ai përmban 5 tabaka, sirtarin me thërrime, njësi energjie me fuqi 300W dhe ka një kohëmatës dhe temperature 30-80 °C për rezultate perfekte për lloje të ndryshme të ushqimit. Me mundësi shtesë për prodhimin e kosit dhe fermentimin e bukës. Kapaciteti 8 litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijoni me lehtësi ushqime të thata shtëpiake dhe të shëndetshme

Dëshiron diçka të ëmbël? Në vend që të drejtoheni në makinën e shitjes ose të kërkoni për një shufër çokollatë, a keni menduar ndonjëherë për ushqime të thata të bëra në shtëpi? Me dehidratorin tonë ushqimor Deluxe Noir kjo është një detyrë e lehtë dhe rezultatet janë të shijshme, shumë më të lira se të blera në dyqan dhe nuk ka fund për opsionet që mund të provoni. Pra, nëse ju pëlqen mollë ose dardha të thata, hurmë ose ananas, merrni këtë pajisje praktike dhe shndërroni frutat e rritura në shtëpinë tuaj në meze të shijshme.

Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

Rezultate perfekte në çdo rast me vetëm një prekje të butonit

Pajisja është dixhitale dhe me fuqi 300W dhe temperaturë nga 30-80 °C duke siguruar që të keni bërë ushqim të shijshëm të dehidratuar deri në përsosje në temperaturë optimale dhe kohën e saktë. Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir është i lehtë për t’u përdorur pasi ka ekran dixhital në pjesën e sipërme dhe funksionon me prekjen e një butoni.

Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

5 tabaka

Pajisja per tharjen e ushqimeve nga Delimano është e dobishëm për tharjen e të gjitha erëzave, perimeve, frutave apo mishit. Ajo përmban 5 tabaka të mëdha kështu që ju mund të thani një tufë të madhe të frutave të preferuar me një lëvizje. Thjesht mbushni të gjitha tabakët dhe futni/hiqni ato lehtësisht - ndryshe nga tharësit klasikë të ushqimit. Ne kemi shtuar tabakanë për thërrime për të mbledhur mbetjet e ushqimit ndërsa thahen për të mbajtur enën dhe kuzhinën tuaj të rregullt.

Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

Multifunksionale: përdorni atë për të bërë kos ose për arrdhjen e brumit

Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir imiton procesin natyror të tharjes së ajrit, duke nxjerrë lagështirën nga ushqimi i cili e lejon atë të mbajë për një kohë të gjatë duke ruajtur shijen e tij dhe duke i dhënë asaj një strukturë të këndshme dhe të butë. Përveç tharjes/dehidratimit, mund ta përdorni edhe si prodhues kosi ose për ardhjen e brumit për bukë, rrotulla buke, briosh ... Thjesht përdorni tabakane për thërrime - vendoseni tasin mbi të dhe përgatitni kos dhe bukë krokante pa konservantë.

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Për pregatitjen e kosit

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Për ardhjen e brumit të bukës

Të bësh ushqime të shijshme të thara nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë

Ushqimi i tharë ka një jetëgjatësi shumë më të gjatë se ushqimi i freskët – dhe zë më pak vend edhe në dollapët tuaj. Dhe për shkak se tharja largon vetëm ujin, ai ruan shijet dhe aromat, kështu që ju mund të ruani të gjitha shijet dhe shijen origjinale. Është një mënyrë ideale për të përgatitur ushqimet tuaja të shëndetshme, ose për të krijuar një rezervë me përbërës të shijshëm dollapësh që mund të shtohen në vakte për të shtuar një aromë.

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Erëza

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Perime

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Spices

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Granola

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Peshk

 • Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir

  Fruta

Pastrimi i lehtë

Të gjithë tabaka mund te lahen ne lavastovilje. E vetmja gjë që ju duhet të bëni është thjesht të nxirrni tabaka dhe t'i vendosni në pjatalarëse.

Delimano Food Dehydrator Deluxe Noir
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltage: 220-240V/50Hz; Power: 300W; Capacity: 8 l; Temperature range: 30 – 80°C. Time range: 1-72 H
Pesha net 2.6 kg
Përmasat 285x262x220mm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star