Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shishe Smoothie Joy

Photo
Video
-47%

Shishe për smoothie Delimano Joy Duomix një aksesorë i cili ju ndihmon të merrni me vete kudo që ju shkoni smoothiet apo lengjet tuaja të preferuara.

  • Materiale të cilësisë së lartë
  • Pa përmbajtje BPA
  • Mund të lahet edhe në pjatalarëse (kurseni kohë dhe energji)
Shishe Smoothie Joy

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shishe për smoothie Delimano Joy Duomix një aksesorë i cili ju ndihmon të merrni me vete kudo që ju shkoni smoothiet apo lengjet tuaja të preferuara.

  • Materiale të cilësisë së lartë
  • Pa përmbajtje BPA
  • Mund të lahet edhe në pjatalarëse (kurseni kohë dhe energji)
Më shumë
Detajet e produktit

Shishe per lengje & smoothie

Pregatisni vakte të shijshme për ju dhe familjen tuaj dhe tani me shishen Delimano mund ta merrni me vete kudo në punë apo në shkollë. Shishja është me materiale cilësore dhe pa përmbajtje BPA për të mbojtur shëndetin tuaj dhe të familjes tuaj. E disponueshme në 3 ngjyra: jeshile, blu dhe portokalli.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star