Nuk keni produkte në shportë

Provo

Peshore Kuzhine Joy

Photo
Video

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm..

Peshore Kuzhine Joy
4,990 Lekë
3,490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm..

Më shumë
Detajet e produktit

Një ndihmë e madhe në kuzhinë

Shtojini elegancën kuzhinës tuaj me peshoren e kuzhinës e cila punon pa bateri dhe me funksion auto-fikje. Dizajn elegant dhe kompakte, me ekran LCD dhe disa njësi matëse. Pesha maksimale deri në 5 kg. Përmasa: 25 x 19 x 1.4 cm. Mund të peshoni në gram, ounces, pounds ose në mililitra (për ujë dhe qumësht).

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star