Nuk keni produkte në shportë

Provo

Nutribullet I Kuq

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-20%

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve  dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë.

 • Pastrohet lehtë
 • Thika me 6 tehe te patentuara
 • Gota e madhe 700 ml
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Nutribullet I Kuq

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 7,192 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve  dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë.

 • Pastrohet lehtë
 • Thika me 6 tehe te patentuara
 • Gota e madhe 700 ml
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Më shumë
Detajet e produktit

Përmbushni objektivat për vitin e ardhshëm

Sa më shumë afrohet data e fundit e vitit aq më shumë shtohen objektivat për vitin pasardhës, për një jetë më aktive, për një jetë më të shëndeshme dhe me të lumtur. Këtë vit, këto objektiva mund të bëhen realitet, me ndihmën e Nutribullet. Ne rekomandojmë për këdo që dëshiron të jetojë shëndetshëm, dëshiron të humbasi peshë, është duke kërkuar mënyrën më të lehtë për të pregatitur ëmbëlsira dhe lëngje, që dëshirojnë një pajisje që të mos zërë shumë hapësirë, për familjet me fëmijë të vegjël, për personat aktiv, për vegjetarianet, për ata të cilet kanë një nivel të lartë kolesteroli,.... ne e rekomandojmë për të gjithë!

Dhe të jetosh shëndetshëm tani është shumë më e thjeshtë - vetëm duke shtypur një buton. Ju thjeshtë fusni të gjithë përbërësit në Nutribullet dhe ju do të merrni shpërberjen më të mirë dhe më të shijshme në pak sekonda!

Shpërbërje dhe shumë më tepër

Nutribullet është pajisja perfekte për pregatitjen e shpërbërjeve të ndyrshme. Por ju mund të pregatisni një pafundësi vaktesh të shijshme. Shfrenoni imagjinatën, eksperimentoni, kombinoni dhe zbuloni me Nutribullet:

 • Biskota

 • Salca

 • Supë

 • Akullore

 • Koktejle

 • Salca për sallata

 • Krepa

 • Qumësht bajamesh

 • Vezë dhe omlete

Jo thjeshte një blender i zakonshëm

Nutribullet nuk është një grirëse, as një shtrydhëse, ai është një shpërbërës vlerash ushqimore i cili do t'ju ndryshojë jetën. NutriBullet ka fuqinë të nxjerrë të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ne hamë. Me një fuqi motorrike 600 wat, krijon më shumë se 20.000 rrotullime për minutë dhe kombinohet edhe me funksionin ciklonik i cili ekstrakton të gjithë vlerat në brëndësi të ushqimeve që ne konsumojmë.

Me shpërbërjen, ne do të marrim të gjithë benefitet e shëndeshme të të gjithe frutit apo perimeve, nga fibrat dhe tuli tek farat dhe lëkura - Nutribullet nuk do të lë asnjë vitaminë apo vlerë të shkojë dëm. Gjithashtu, Nutribullet do të shpërbëje frutat, perimet, arrat dhe farat deri në grimcat më të vogla të cilat treten lehtësisht.

Ekstraktimi është një mekanizëm të cilin Nutribullet e përdor për të shpërbëre frutat, perimet, arrat, farat dhe ushqimet e tjera. Ndryshe nga shtydhëset dhe blenderat, Nutribullet shpërbën deri në grimcat më të vogla të gjitha ushqimet, duke ju ofruar të gjitha vitaminat dhe minealet që këto ushqime kanë në brëndësi.

Më shumë se një shtrydhëse, me shumë se një blender, dhe shumë më teper se një prerëse, ekstraktuesi ju lejon të merrni dozën më të lartë të vlerave ushqyese nga ushqimet që do të shpërbëni.

Informacione Shtesë

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 600 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla..

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme
Të dhëna teknike
Pesha 3,04 kg
Përmasat 29,2x20x25 cm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,85

42 Vlerësime

31-40 nga 42

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Daiva Varnauskienė

www.topshop.lt

Fantastike kur udhetoni
Ne do te blejme nje tjeter per veten tone, pasi te paren e morri vajza jone e cila eshte studente dhe nuk mund te filloj diten pa nje smoothie ne mengjes.

Jana

www.topshop.sk

Ndihme e madhe
Eksperinca ime me kete produkt eshte shume e mire. Djali im filloi te haj me shume fruta dhe perime. Gjithashtu kam marre edhe garancine ekstra, keshtu jam e sigurte per 5 vitet e ardhshme nese dicka nuk shkon me "te cmuaren time", do te kem nje sherbim ekstra :)

Jája

www.delimano.cz

Realisht super, jam shume e kenaqur, nuk mund tjua shpjegoj. Jua rekomandoj te gjitheve qe preferojne frutat dhe zarzavatet. E lehte dhe e thjehste ne perdorim, lahet shpejt.

Michal

www.delimano.cz

Nuk mund ta imagjinoj kuzhinen pa Nutribullet. Vajza ime pin smoothie cdo dite. https://www.youtube-nocookie.com/embed/U0cnwSm5rjc Faleminderit per kete paisje fantastike.

Juzek

www.delimano.cz

Jam shume e kanqur, vetem se ne paketim mungonte libri I recetave

Zuzka

www.delimano.cz

Ne kemi pak kohe qe e kemi kete, por jemi te kenaqur. Permbush kerkesat tona. Ideale per koktejle frutash plot vitamina, edhe per zarzavate.

Cicanu

www.delimano.cz

Ideale edhe per ata te cilen I kane shume qef perimet.

maggy

www.delimano.cz

Shoqeruesi I duhur per nje jete te shendetshme, Koktejle te shijshme, mikson shume mire,, performance ideale. Jam bere pishman qe nuk kam marre modelin me 12 aksesore. Pasi ky model ka vetem nje thike dhe me mungon thika per arrat dhe farat.

ivvoj

www.delimano.cz

ideale

Timcsi

www.delimano.hu

Makineri shume e mire. E perdor pothuajse 2 her ene dite. Limon, xhinxher, mjalt + uje. E pelqej shume dhe eshte e shendetshme.

31-40 nga 42

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia