Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ulje Black Friday

Ulje Black Friday - Përfito nga ofertat tani

Përfito nga ofertat tani

deri ne-70%
Oferta e vlefshme deri në:
[banner_timer]
 

Fritezë me ajër

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pregatisni të gjitha vaktet tuaja të preferuara në një mënyrë të shëndetshme - ndërroni vajin e nxehtë me ajër të nxehtë dhe ruani shijen e ushqimeve të skuqura. Kapaciteti 2.5litra, perfekt për skuqjen e produkteve të kripura dhe të ëmbla. Sipërfaqe e brendshme e cila nuk ngjit.

Fritezë me ajër
9,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pregatisni të gjitha vaktet tuaja të preferuara në një mënyrë të shëndetshme - ndërroni vajin e nxehtë me ajër të nxehtë dhe ruani shijen e ushqimeve të skuqura. Kapaciteti 2.5litra, perfekt për skuqjen e produkteve të kripura dhe të ëmbla. Sipërfaqe e brendshme e cila nuk ngjit.

Më shumë
Detajet e produktit

Gatuani shëndetshëm të gjitha pjatat tuaja të preferuara

Me fritezën me ajër Delimano ju do të gatuani dhe do të ushqeheni shëndetshëm. Përdorimi i ajrit të nxehtë në vënd të vajit të nxehtë, ushqimet aq shume të preferuar të skuqura pa kalori të teperta dhe yndyrna të shtuara.

Delimano Air Fryer

E përshtatshme edhe për vakte familjare

Friteza ka një kapacitet total 2.5 litra dhe ju mund të pregatisni deri në 700 gr patate të skuqura dhe 500 gr mish ose pulë – ideale për pregatitjen e vakteve familjare. Temperatura mund të rregullohet nga 80-200°C tek butoni i përcaktuar.

Me kohëmatës të integtuar i cili mund të vendoset deri në 30 minuta për të parandaluar djegien e ushqimeve..

Delimano Air Fryer

Perfekte për vakte të kripura dhe të ëmbla

Friteza me ajër është e përshtatshme për çdo lloj gatimi që ju pregatisni në furrë ose e skuqni.

 • Delimano Air Fryer

  Hamburger të shijshëm

 • Delimano Air Fryer

  Patate të skuqura të shijshme

 • Delimano Air Fryer

  Kek me boronicë

 • Delimano Air Fryer

  Banane e pjekur me çokollatë

3 teknika fantastike

Friteza me ajër është shumë praktike dhe e lehtë në përdorim.

 • Delimano Air Fryer

  E sigurtë në përdorim, doreza praktike

 • Delimano Air Fryer

  Kapaciteti 2,5 L, sipërfaqe që nuk ngjit

 • Delimano Air Fryer

  Rregulloni temperaturën dhe kohën

Ja pse është më mirë të përdorni Air Fryer!

Me Delimano Air Fryer, ju mund të hani ushqimet e skuqura të preferuara, por me më pak kalori dhe shumë më pak yndyre, në krahasim me mënyrat tradicionale të gatimit të skuqura në vaj. Kështu mund të ndiqni një jetesë të shëndetshme, edhe duke ngrënë ushqime të skuqura. Akoma nuk jeni të bindur për avantazhet e gatimit në fritezën me avull? Ne kemi testuar* ndryshimin ndermjet ushqimeve të skuqura dhe atyre në fritezën me avull me disa nga ushqimet më të preferuara. Le ti hedhim një sy!
* testuar nga Slovenian National Institute for Health, Environment and Food

 • Wienerschnitzel

  Të skuqura
  Me Air Fryer
  Delimano Air Fryer
  4 x më pak yndyrë
  Delimano Air Fryer

  12,9 g yndyrë / 100 g / 264 kcal

  3,4 g yndyrë / 100 g / 192 kcal

 • Prodhime Deti

  Të skuqura
  Me Air Fryer
  Delimano Air Fryer
  40% më pak yndyrë
  Delimano Air Fryer

  14,06 g yndyrë /100g / 288 kcal

  9,1 g yndyrë /100g / 243 kcal

 • Kofsha pule

  Të skuqura
  Me Air Fryer
  Delimano Air Fryer
  45% më pak yndyrë
  Delimano Air Fryer

  15,5 g yndyrë /100g / 261 kcal

  8,4 g yndyrë /100g / 198 kcal

 • Patate të skuqura

  Të skuqura
  Me Air Fryer
  Delimano Air Fryer
  95% më pak yndyrë
  Delimano Air Fryer

  7,4 g yndyrë /100 g / 186 kcal

  <0,3 g yndyrë /100g / 145 kcal

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Informacione Teknike: 220-240V~50/60Hz 1300-1500W, Klassi I
 • Kapaciteti i shportës: 2.5L
 • Materialet: Plastike dhe hekur
 • Kabulli korendit PVC; gjatësia: +1.0m
 • Temperatura 80-200°

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Frenki

www.delimano.al

*****
Eshte shume e mire cdo gatim eshte me i shijshem

Ikbal

www.delimano.al

Do ja u sugjeroja te gjitha amvisave. Jam shume e kenaqur nga ky produkt pasi gatuaj shume shendetshem me te. Faleminderit Delimano
Une e perdor kete pajisje dhe ne te pergatis ushqime nga me te ndryshmet. Shija e tyre eshte fantastike ,e gjithe yndyra qe produktet kane eliminohet dhe ushqimi qe konsumoj eshte shume i shendetshem. E pastroj shume lehte dhe me pelqen jam shume e kenaqur. Eshte super produkt

Jori

www.delimano.al

Me pelqen
super produkt

Olta

www.delimano.al

Super
Kam 1 muaj qe e perdor dhe jam shume e kenaqur

Produktet 4

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia