Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fritezë me avull

Photo
Video

Pregatisni të gjitha vaktet tuaja të preferuara në një mënyrë të shëndetshme - ndërroni vajin e nxehtë me ajër të nxehtë dhe ruani shijen e ushqimeve të skuqura. Kapaciteti 2.5litra, perfekt për skuqjen e produkteve të kripura dhe të ëmbla. Sipërfaqe e brendshme e cila nuk ngjit, disa nga pjesët mund të lahen edhe në lavastovilje.

Fritezë me avull
13,990 Lekë
9,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pregatisni të gjitha vaktet tuaja të preferuara në një mënyrë të shëndetshme - ndërroni vajin e nxehtë me ajër të nxehtë dhe ruani shijen e ushqimeve të skuqura. Kapaciteti 2.5litra, perfekt për skuqjen e produkteve të kripura dhe të ëmbla. Sipërfaqe e brendshme e cila nuk ngjit, disa nga pjesët mund të lahen edhe në lavastovilje.

Më shumë
Detajet e produktit

Gatuani shëndetshëm të gjitha pjatat tuaja të preferuara

Me fritezën me ajër Delimano ju do të gatuani dhe do të ushqeheni shëndetshëm. Përdorimi i ajrit të nxehtë në vënd të vajit të nxehtë, ushqimet aq shume të preferuar të skuqura pa kalori të teperta dhe yndyrna të shtuara.

Delimano Air Fryer

E përshtatshme edhe për vakte familjare

Friteza ka një kapacitet total 2.5 litra dhe ju mund të pregatisni deri në 700 gr patate të skuqura dhe 500 gr mish ose pulë – ideale për pregatitjen e vakteve familjare. Temperatura mund të rregullohet nga 80-200°C tek butoni i përcaktuar.

Me kohëmatës të integtuar i cili mund të vendoset deri në 30 minuta për të parandaluar djegien e ushqimeve..

Delimano Air Fryer

Perfekte për vakte të kripura dhe të ëmbla

Friteza me ajër është e përshtatshme për çdo lloj gatimi që ju pregatisni në furrë ose e skuqni.

 • Delimano Air Fryer

  Hamburger të shijshëm

 • Delimano Air Fryer

  Patate të skuqura të shijshme

 • Delimano Air Fryer

  Kek me boronicë

 • Delimano Air Fryer

  Banane e pjekur me çokollatë

4 teknika fantastike

Friteza me ajër është shumë praktike dhe e lehtë në përdorim.

 • Delimano Air Fryer

  E sigurtë në përdorim, doreza praktike

 • Delimano Air Fryer

  Pjesët hiqen dhe mund të lahen edhe në lavastovilje

 • Delimano Air Fryer

  Kapaciteti 2,5 L, sipërfaqe që nuk ngjit

 • Delimano Air Fryer

  Rregulloni temperaturën dhe kohën

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Informacione Teknike: 220-240V~50/60Hz 1300-1500W, Klassi I
 • Kapaciteti i shportës: 2.5L
 • Materialet: Plastike dhe hekur
 • Kabulli korendit PVC; gjatësia: +1.0m
 • Temperatura 80-200°

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jori

www.delimano.al

13/08/2019

Me pelqen
super produkt

Olta

www.delimano.al

27/06/2019

Super
Kam 1 muaj qe e perdor dhe jam shume e kenaqur

Produktet 2