Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Aparat për kafe Joy Pro

Photo
Video
-50%

Nuk ka asgjë më të mirë se një filxhan kafe bërë në shtëpi, herët në mëngjes. Menjanoni radhën e pritjes në kafenenë tuaj dhe pregatisni një filaxhan kafe në shtëpi me aparatin e kafes Joy. Njihuni me Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro, një aparat kafeje kompakt dhe i dobishme që përgatit rregullimin tuaj të përditshëm të kafeinës vetëm me një shtypje të butonit. Fuqia 450 W, depozitë uji 400 ml, plus filxhan për udhëtim i përfshirë.

Aparat për kafe Joy Pro

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Nuk ka asgjë më të mirë se një filxhan kafe bërë në shtëpi, herët në mëngjes. Menjanoni radhën e pritjes në kafenenë tuaj dhe pregatisni një filaxhan kafe në shtëpi me aparatin e kafes Joy. Njihuni me Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro, një aparat kafeje kompakt dhe i dobishme që përgatit rregullimin tuaj të përditshëm të kafeinës vetëm me një shtypje të butonit. Fuqia 450 W, depozitë uji 400 ml, plus filxhan për udhëtim i përfshirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni kafen tuaj të preferuar pa kompromentuar aromën

Përgatitja e kafesë shumë të mirë, aromatike të mëngjesit është një kënaqësi. Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro ju jep një përvojë të përsosur kafeje në momentin që ndizni aparatin. Thjesht ngrihuni nga krevati, ndizeni, lyeni me pak gjalpë bukën tuaj të thekur dhe voila, dhe aparati është gati për të pregatitur kafen! Merrni filxhanin tuaj të preferuar, shtypni butonin dhe shikoni se sa shpejt do të jeni gati për të filluar ditën!

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Thjesht shtypni butonin, prisni pak dhe merrni me vete filxhanin e kafes

Ky aparat kafeje i dobishëm ju ndihmon të merrni dozen tuaj ditore të kafeinës çdo mëngjes, edhe nëse jeni vërtet të shtrënguar në kohë. Hiqni dorë nga filxhani juaj i dashur prej porcelani – thjesht merrni filxhanin e përfshirë në paketim dhe mund të filloni ditën. Ky aparat kafeje me një shërbim të vetëm përgatitet drejtpërdrejt në filxhanin e udhëtimit prej 400 ml, në mënyrë që të mund të filloni ditën tuaj dhe të hipni në makinë, autobus ose tren për në punë. Filxhani universal i udhëtimit ka një kapak dhe përshtatet në mënyrë të përkryer nën shpërndarësit e kafesë dhe shumicën e mbajtësve të filxhanëve, kështu që kafeja e freskët është gjithmonë gati për ju.

Me Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro nuk do të keni nevojë për gota letre ose plastike - është miqësore me mjedisin!

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Dizajn elegant dhe i lehtë

Shijoni kafe të nxehtë dhe të sapokrijuar me aparatin kompakt të kafesë me një prekje. Është mënyra më e shpejtë dhe pa probleme për të marrë kafenë e mëngjesit. Ka ngrohës 450 W, rezervuar të madh uji, kohë të shpejtë zierjeje dhe temperaturë vërtet të lartë të kafesë në filxhan. Funksionimi me një prekje mundëson pirjen e shpejtë pa mundim për 1 filxhan kafe, vazhdimisht në temperaturën perfekte. Një rezervuar uji 400 ml kursen kohën tuaj pasi nuk ka nevojë ta mbushni me ujë çdo ditë.

Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro ka përmasa kompakte - aparati ynë i kafesë me një porcion është kompakt dhe i lehtë - është shumë më i vogël se aparatet e zakonshme të kafesë, kështu që do të marrë më pak hapësirë në banakun tuaj dhe gjithashtu përshtatet dhe ruhet në hapësira të vogla ne kuzhine.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Filtri i ripërdorshëm

Në këtë Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro është e mundur të përdorni kafe të bluar, çaj me gjethe ose qese çaji në filtër pasi filtri i bërë nga najloni është i lëvizshëm dhe i ripërdorshëm. Nuk ka mbeturina me filtra dhe kapsula shtesë.

Përveç kësaj, është ekonomike pasi përdor më pak kohë dhe burime të tjera, si kafe, ujë, energji elektrike në ndryshim nga pajisjet e tjera të mëdha.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Fikje automatike

Aparati për kafe Delimano Joy Personal Coffee Maker Pro është aleati juaj çdo mëngjes kur jeni në nxitim. Ai fiket vetvetiu pas zierjes dhe nëse uji mbaron. Nuk duhet të shqetësoheni dhe të kontrolloni përpara se të dilni nga shtëpia nëse aparati juaj i kafesë është i fikur – mund të largoheni nga shtëpia pa u shqetësuar.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike

  • Fuqia: 450 W
  • Kapaciteti i depozitës së ujit 400 mL
  • Përmasa: 178 x 131 x 258 mm
  • Temperatura e vlimit të ujit: deri në 5 minuta
  • Temperatura e kafës në filxhan > 72 °C
  • Filxhan Universal me kapak 0.4 L
Delimano Joy Meat Mincer Pro

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

diti

www.delimano.al

jeni me te miret
kam opinionin me te mire i keni produktet fantastike qe nga tenxheret e deri tek te gjitha produktet me te thjeshta bravo qe beni ulje cmimi here pas here qe te kene mundesi ti prekin te gjithe njerezit me mundesi te pakta ekonomike bile do sygjeroja qe here pas here te falni tek familjet e varfera sepse kush fal zoti ja shton begatine ju duam

Produktet 1