Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pajisje elektrike për krepa

Photo
Video
-30%

Me çokollatë, me krem, me arra, me reçel, pavarësisht se cila është shija juaj e preferuar, pregatitja e krepave të shijshme për fëmijët ose për veten tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë me pajisjen elektrike për krepa Delimano Joy. Kjo pajisje e dobishme dhe pa kabëll krijon krepa të perfekt, me pllakë ngrohje jo-ngjitëse, fuqi 800W, në vetëm 20 sekonda. Përmasa 20 cm.

Pajisje elektrike për krepa

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 2,090 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me çokollatë, me krem, me arra, me reçel, pavarësisht se cila është shija juaj e preferuar, pregatitja e krepave të shijshme për fëmijët ose për veten tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë me pajisjen elektrike për krepa Delimano Joy. Kjo pajisje e dobishme dhe pa kabëll krijon krepa të perfekt, me pllakë ngrohje jo-ngjitëse, fuqi 800W, në vetëm 20 sekonda. Përmasa 20 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni krepa të shijshë, të holla, pa tigan, pa vaj

Kush nuk e do një krep të mirë? Pregatisni krepa të shijshëm dhe të shëndetshëm, të gatuar nga brumë i shijshëm - e ku ka më mirë se të filloni ditën tuaj duke u ushqyer shëndetshëm.

Surprizoni të dashurit tuaj me krepa perfekte për mëngjes, drekë ose darkë. Thjesht lyjeni me pak vaj dhe ngrohni Delimano Joy Pancake.

Delimano Joy Pancake Maker

Bëni dhe gatuani krepa perfekte të hollë dhe me formë të rrumbullakët në pak minuta. Mbusheni me fruta dhe kos për një mëngjes të veçantë, me djathë dhe proshutë për një meze të lehtë për drekë, ose krijoni krepa të personalizuar për mysafirët në mbrëmjet e darkës me një sërë përbëresish të ëmbla dhe të këndshme - një kënaqësi e shijshme për të gjithë!

 • Delimano Joy Pancake Maker
 • Delimano Joy Pancake Maker
 • Delimano Joy Pancake Maker
 • Delimano Joy Pancake Maker

Mjaft e fuqishme për të gatuar një krep në 20 sekonda

Delimano Joy Pancake Maker është një pajisje e dobishme për të bërë më lehtë krepat. Ajo përmban një bazë ngrohje jo-ngjitëse dhe një pjatë - gjithçka që duhet të bëni është të zhytni bazën e nxehtë në pjatën e brumit, të prisni për 20 sekonda dhe krepi i gatuar në mënyrë të përsosur është e gati.

Përdoreni për:

 • krepa të hollë
 • tortilla
 • blintzes
 • pancake
 • cannelloni
 • omëlet
Delimano Joy Pancake Maker

Krepa në vetëm tre hapa të thjeshtë

Pajisja për pregatitjen e krepave Delimano Joy e bën gatimin e krepave edhe më të lehtë. Thjesht ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • 1.
  Delimano Joy Pancake Maker

  Pregatisni brumin dhe vendoseni në pjatë.

 • 2.
  Delimano Joy Pancake Maker

  Zhysni pajisjen e ngrohur më parë në brumin e krepave.

 • 3.
  Delimano Joy Pancake Maker

  Kthejeni për rreth 15 sekonda derisa të gatuhet plotësisht, dhe vendoseni krepin në një pjatë.

Kompakt, pa kabëll dhe e fuqishme

Dizajni kompakt i pajisjes dhe perdorimi i thjeshtë me një hap ju ndihmon të gatuani shpejt dhe me lehtësi, me më pak rrëmujë për t'u pastruar. Sipërfaqja e gatimit jo ngjitëse 20 cm është tamam madhësia e duhur për krepa standarde dhe nxehet shpejt, duke bërë një punë të shkurtër të porosisë tuaj për krepa në mëngjes.

Delimano Joy Pancake Maker me fuqi 800W, kontroll automatik të temperaturës për kontroll optimal të ngrohjes dhe një dorezë të ftohtë në prekje. Zonë e gjerë e nxehtesise siguron ftohje të shpejtë dhe kështu zgjat jetën e pajisjes në mënyrë që të mund të shijoni produktin më gjatë. Dizajni pa kabëll e bën të lehtë për t’u përdorur dhe të përshtatshëm me lirinë e lëvizjes. Ju mund të monitoroni kontrollin mbi procesin - thjesht ndizeni me një buton, pastaj drita treguese tregon që pajisja është gati për gatim.

Delimano Joy Pancake Maker

Nuk ka nevojë për vaj - Pllaka jo-ngjitëse ju ndihmon të bëni krepa me pak yndyrë

Baza e ngrohjes jo-ngjitëse mundëson gatimin me pothuajse pa vaj, kështu që mund të shmangni disa kalori dhe të shmangni gishtat e yndyrshëm gjatë ngrënies.

Pastrim super i thjeshtë - harrojeni tiganët me vaj dhe ngjitës

Pasi të keni ngrënë, thjesht fshijeni pjatën e gatimit jo-ngjitëse me një leckë të lagur për ta pastruar atë, ndërsa madhësia e saj do të thotë se mund të ruhet mjeshtërisht në një dollap ose sirtar të vogël kur nuk përdoret.

 • Delimano Joy Pancake Maker
 • Delimano Joy Pancake Maker

Paketimi përfshin:

 • Tiganin e krepave pa kabëll
 • Bazën elektrike
 • Pjatën e brumit
 • Manulin e përdorimit
Delimano Joy Pancake Maker
Të dhëna teknike
Përmasat 20x37,5x8,3cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star