Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Nutribullet RX V1

Photo
Video

Pregatisni një pije ushqyese që do t'i japë trupit vitamina, fibra, minerale dhe energji, plus cilësi dhe shije të mrekullueshme në smoothien tuaj. Nutribullet RX shpërben të gjitha perimet dhe frutat në pije të mbushur me vitamina. Me motorin e saj të fuqishëm 1700W, dhe për më tepër mund të pregatisni edhe supë në pak minuta.

Nutribullet RX V1
24,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatisni një pije ushqyese që do t'i japë trupit vitamina, fibra, minerale dhe energji, plus cilësi dhe shije të mrekullueshme në smoothien tuaj. Nutribullet RX shpërben të gjitha perimet dhe frutat në pije të mbushur me vitamina. Me motorin e saj të fuqishëm 1700W, dhe për më tepër mund të pregatisni edhe supë në pak minuta.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Nutribullet RX V1

  Tehe të dizenjuara posaçërisht për Nutrient Extraction™, transformon ushqimin e zakonshëm në superushqim.

 • Nutribullet RX V1

  Motor i fuqishëm me teknologji SMART shpërbën edhe përbërësit më të fortë.

 • Nutribullet RX V1

  Funksioni i ngrohjes për supat, salcat dhe lëngjet e nxehta në sekonda.

 • Nutribullet RX V1

  Pastrim pa shumë mundim. Pastroni tehun me ujë dhe detergjent, gotat mund të lahen edhe ne lavastovilje.

Ekstraktoni çdo grimcë të frutave, arrave dhe perimeve në një përzierje ushqyese ose supë

Përgatitni smoothie, lëngje dhe madje edhe supa të bollshme të mbushura me lëndë ushqyese me makinerinë më të përparuar që kthen ushqimin tuaj të zgjedhur në një pije energjike, të shëndetshme dhe të përparuar. Njihuni me Nutribullet RX, ekstraktuesin e mahnitshëm të ushqimit që kthen çdo pjesë të perimeve, frutave, arrave dhe ushqimeve të tjera në një pije fantistike dhe të shëndetshme.

Nutribullet RX V1

Supë e freskët, e bërë në shtëpi? NutriBullet RX është këtu për ju

Po, kjo pajisje e pabesueshme mund të shndërrohet edhe në një blender ngrohës. Thjesht shtypni butonin G të vendosur në pjesën e përparme të pajisjen, dhe baza elektrike me aktivizon opsionin Soup-Making Mode, një cikël ngrohje 7 minutësh që krijon supë dhe pije të freskëta, të nxehta plot vlera ushqyese.

Nutribullet RX V1

Fuqi mbresëlënëse 1700 W dhe gote e madhe

Me motor 1700W dhe 30.000 RPM NutriBullet RX V1 është NutriBullet më i fuqishëm deri më tani. Gota të mëdha dhe një cikël ngrohjeje 7 minutësh, mund të pregatisni gjithçka që dëshironi.

Nutribullet RX V1

Pije e shijshme dhe e shëndetshme që dallon nga të tjerat

Nutribullet është i njohur botërisht për teknologjinë e saj të mahnitshme të shpërbërjes që i kthen frutat, perimet, arrat, farat dhe bishtajoret në pije të butë dhe të shendetshme. Shtrydhësit e lëngjeve të zakonshëm heqin fibrat e dobishme nga frutat dhe perimet, dhe përzierësit standardë shpesh bëjnë smoothie të mbushur me copa përbërësish të pakëndshëm.

Sidoqoftë, NutriBullet RX kthen frutat dhe perimet e plota - duke përfshirë lëkurat ushqyese, farat dhe kërcellin - në NutriBlast RX të lëmuara, të shkumëzuara, me strukturë të barabartë çdo herë. Me këtë pajisje të fuqishme ju mund të maksimizoni konsumin e frutave dhe perimeve në dietën tuaj dhe të mbani ju dhe familjen tuaj më të shëndetshëm.

Nutribullet RX V1

Një pajisje që pothuajse mund të lexojë mëndjen tuaj

NutriBullet RX V1 është NutriBulleti më i përparuar teknikisht deri më tani. NutriBullet RX V1 nuk ka nevojë për ti zhytur apo shtypur frutat ose perimet, rregullime shpejtësie ose cilësime kohore, pasi është para-programuar me Teknologjinë SMART. Kjo do të thotë:

 • automatikisht përzihet me shpejtësinë e duhur,
 • ndalet në interval të saktë,
 • dhe e bën këtë saktësisht në kohën e duhur.

Kjo veçori e pabesueshme do të thotë që NutriBullet Rx bën gjithçka për ju, duke krijuar automatikisht pije të freskëta ushqyese dhe supa të nxehta të shijshme.

Nutribullet RX V1

Çfarë përfshihet në paketimin e Nutribullet RX?

Nutribullet RX përfshin:

 • Njësinë bazë Nutribullet RX me fuqi 1700W
 • Thikën ekstraktuese – kjo thikë i përshtatet të gjitha enëve të NutriBullet RX, duke nxjerrë fruta dhe perime e plota në lëng pa eliminuar fibrat ose lëndët e tjera ushqyese.
 • Souperblast Pitcher with 2-piece vented lid – use the SouperBlast pitcher and lid when extracting ingredients in Soup-Making Mode. The vented Lid allows heat and pressure to escape during the soup-making process, while the pitcher's spout allows for easy pouring into serving dishes.
 • Gota e vogël – make single-serving NutriBlast RXs in this convenient-sized cup.
 • Gota e madhe – great for making extra-large or multiple serving NutriBlast RXs.
 • Kapaku qe ruan freskine – twists onto the Short and Oversized Cups to keep NutriBlast RXs fresh while storing and/or transporting.
 • Unaza për gotën – twists onto Short and Oversized Cups for Easy sipping.
Nutribullet RX V1

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star