OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Nutribullet Rx super i fuqishëm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Nutribullet RX me fuqi motorrike shumë të lartë 1700W ose 2.3 kuajfuqi për extraktimin e çdo ushqimi. Ajo kthen të gjitha ushqimet në një formë e cila është lehtësisht e tretshme dhe ju ndihmon të merrni të gjitha vitaminat & mineralet për të cilat trupi ka nevojë. Tani ju mund të pregatisni vakte të shijshme për të gjithë familjen – të ngrohta dhe të ftohta! Madhësia e gotave: 0.9, 1.3 Litra.

Nutribullet Rx super i fuqishëm
24,990 Lekë
18,740 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nutribullet RX me fuqi motorrike shumë të lartë 1700W ose 2.3 kuajfuqi për extraktimin e çdo ushqimi. Ajo kthen të gjitha ushqimet në një formë e cila është lehtësisht e tretshme dhe ju ndihmon të merrni të gjitha vitaminat & mineralet për të cilat trupi ka nevojë. Tani ju mund të pregatisni vakte të shijshme për të gjithë familjen – të ngrohta dhe të ftohta! Madhësia e gotave: 0.9, 1.3 Litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Pije ushqyese nga Nutribullet çdo ditë

Ashtu si modelet e mëparshme të Nutribullet, Nutribullet Rx përdor teknologjinë e tij të mahnitshme të nxjerrjes së frutave, perimeve, arrave, farave dhe bishtajoreve në pije shumë të shëndetshme, që ju mund ti bëni pjesë tuajën dhe familjes suaj çdo ditë.

 • Kthen frutat dhe perimet në lëngje ushqyese.
 • Shpërbën lëkurat, farat dhe i nxjerr në mënyrë perfekte.
 • Nuk ka copa të pakëndshme brumi apo përbërësish të tjerë.
 • Vitamina dhe minerale të garantuara për të filluar ditën tuaj.

Duke marrë Nutribullet në nivelin e ardhshëm: Rx

Paraqitje unike 1.700 Wat fuqi motorrike, Nutribullet Rx është ende Nutribullet më i fuqishëm.  Duke i bashkëngjitur të veçantat që ai ka ju do të krijoni mundësitë për ta bërë tuajin Nutribullet Rx.

 • Tehu shpërbërës: Nutribullet Rx shpërbën fruta, perime dhe ushqime të tjera duke i kthyer në të lëngshme pa eleminuar lëndët ushqyese
 • Gota 0.9 litra: masë për servirje të vetme
 • Gota 1.4 litra e cila mund të përdoret për supë
 • Gota 1.5 litër: Perfekte për të bërë shpërbërje shumë të mëdha ose të shumëfishta
 • Kapak për të qëndruar freskët: Kapak plotësues për të mbajtur freskët shpërbërjen gjatë ruajtjes ose transportit
 • Gota perfekte për një shijim sa më komod të lëngut

Revolucionare, Fuqi e Lartë Rrotulluese

Fuqia bazë  e ciftit rrotullues 1.700 Wat fuqi i kthen frutat dhe perimet në pija sa më ushqyese të jetë e mundur! Teknologjia revolucionare Smart vepron me duar të lira, Baza ndizet automatikisht, nxjerr pijen tuaj në kohë të saktë dhe me shpejtësinë e nevojshme për të dhënë ushqim optimal.

Me funksion ngrohje, perfekte edhe për supën

Me shtypjen e një butoni, fuqia bazë e rrotullimit aktivizon mënyrën e marrjes së supës, një cikël ngrohje 7 minuta, shpërbërësi perfekt për nxjerrjen e supës dhe pijeve.

Para programuar në RPM e duhur për precizion

Nutribullet Rx nuk ka buton ndiz/fik, nuk ka rregullim shpejtësie dhe nuk ka prarmetra kohe. Është e para programuar për ta kthyer saktësisht në RPM e duhur dhe për të ndaluar në interval të drejtë, pikërisht për sasinë e duhur të kohës.

Funksioni i ri, ngrohje për ushqimet familjare

Plus, Rx vjen me një funksion të ri, për ngrohje, për ushqime të shijshme dhe të pasura me lende ushqyese, për supëra dhe salcra, ajo që çdo familje dëshiron. Pra ç'farë po prisni? Bëni një investim për një shëndet të mirë dhe për mënyrën e të ushqyerit tuaj sot!

Informacione Shtesë

NutriBullet Rx rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Paketa përmban:

 • 1x paisja bazë me fuqi 1.700 Watt
 • 1x thika prerëse me 6 tehe
 • 1x gotë me kapak për supë
 • 1x gotë me kapak për lëngje
 • 1x gotë me dorezë
 • 1x kapak për të ruajtur freskinë
 • 1x dorezë për heqjen e thikës prehëse
 • 1x udhëzues përdorimi

Informacione teknike:

 • Fuqia motorrike: 1.700 Wat
 • Teknologjia SMART
 • Cikli shpërbërjes: 1 minutë.

Info shtesë:

Kujdes: Mos fusni thikat ose motorrin e Nutribullet Rx në lavastovilje.

Nutribullet nuk përdoret në mikrovale. Mos përdorni në mikrovale gotat e Nutribullet, pajisjen bazë apo aksesorët, kjo mund të shkaktojë dëmtimin e produktit.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë gota 0,9 L; Gota e madhe 1,3 L; Unaza e gotës; Thika shpërbërëse
Përmasat 40 x 40 x 35,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star