Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Nutribullet i Bardhë me 5 aksesorë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave, perimeve dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë. Fuqia: 600W.

Nutribullet i Bardhë me 5 aksesorë
11,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave, perimeve dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin tonë. Fuqia: 600W.

Më shumë
Detajet e produktit

Ja disa nga aryset pse duhet të zgjidhni NutriBullet origjinal

 • Do të shpërbëje ushqimet deri në grimcat më të imëta
 • I hap farat,  i pret në mes dhe gërryen lëkurën për të ekspozuar vlerat e fshehura ushqyese
 • Pret, copëton, grimcon
 • Ju inkurajon të jetoni shëndetshëm
 • Zvogëlon kohën e harxhuar në kuzhinë
 • Motorr i fuqishëm 600 W
 • Thika të patentuara dhe veprim ciklonik
 • Ndërtim pa BPA
 • E lehtë për tu pastruar
 • E vogël dhe kompakte
 • Perfekte për të gjithë
 • Ju ndihmon të flini më të qetë
 • Parandalon dhimbjet si përshëmbull migrenën
 • Ju lehtëson nga ethet
 • Redukton simptoma të ndryshme

Për të marrë më të mirën nga jeta, ju duhet të merrni më të mirën nga ushqimet që konsumoni. Beni Nutribullet pjesë të jetës tuaj për tu ndjerë të rinuar dhe më të shëndetshëm se më parë!

Shpërbërësi ushqimor Nutribullet: Koha për ti dhënë trupit tuaj gjithçka që i duhet

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqyese nga ushqimet vetëm duke i kafshuar ato? Dhe ne kemi një lajm shumë të rëndësishëm - kur frutat, perimet, farat dhe frutat e thata shpërbëhen deri në grimcat më të vogla, sistemi jonë tretës e ka më të lehtë të përthithë më të mirat që këto fruta dhe perime ofrojnë.

Fatmirësisht, tani ju mund të keni një produkt i cili e bën këtë proçes!

Ekstraktori NutriBullet: Koha për ti dhënë trupit tuaj gjithçka që i nevojitet

Ju prezantojmë NutriBullet - shpërbërësin e frutave. Nutribullet nuk është një blender, as një shtrydhëse, është një shpërbërës i cili do tju ndryshojë jetën. Nutribullet ka fuqinë të  nxjerrë të gjitha vlerat e fshehura nga ushqimet të cilat ne konsumojmë.

Shumica e elemetëve bazë që gjëndet në ushqimet që ne konsumojmë nuk mund të përfitohet nga shtrydhja, grirja apo përtypja. Për të përfituar sa më shumë vlera ushqimore nga farat, lëkura dhe ajo që jemi duke konsumuar, ushqimet duhet të jenë totalisht të shpërbëra në grimca të vogla- dhe në momentin që ato janë në këtë formë ne do të përfitojmë më shumë vlera ushqimore. Dhe me Nutribulletin origjinal ju do të bëni lëngje të freskëta të cilat janë të pasuruar me vlera ushqimore.

Si? Falë Nutribullet i cili ka një fuqi motorrike 600 Wat dhe bën të mundur shpërbërjen e ushqimeve dhe i kthen në grimca të vogla për t’ju ofruar më të mirën.

Asnjë vlerë ushqimore nuk qëndron më e fshehur!

Jeni shumë të zënë me punë dhe nuk keni kohë të ndiqni dhe hani dozën tuaj ditore të frutave dhe perimeve? Ndjeheni vazhdimisht të lodhur dhe ju duket sikur nuk mund të përballeni me çdo gjë që ju sjell jeta?

Jeta jonë është e ngarkuar dhe shpesh herë ne nuk kemi kohë të ushqehemi shëndetshëm. Por edhe kur ne ushqehemi shëndetshem, sistemi jonë i tretjes ka nevojë për një kohë më të gjatë për të perfituar të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat gjënden në ushqimet që ne hamë. Shpërbërja e ushqimeve është mënyra më e mirë dhe më e sigurtë që tregon që organizmi ynë ka marre atë që i duhet. Nutribullet 600 5 psc përfshin të gjitha bazat e domosdoshme:

 • Bazë e fuqishme cift rrotulluese: shpërthimi mënyra për një shëndet më të mirë.>
 • Teh çelik - inox heqës: të shpërbëjë fara të vështira, kërcenj të trashë dhe lëkura të ashpra.
 • Lartësia e gotës shumë e madhe: për të lehtësuar mëngjeset rutinë.
 • Udhëzues përdorimi dhe librin e recetave: rinimin me receta të ndryshme.
 • Xhepi dietologëve: monitorojnë blerjen e prodhimeve organike dhe të shëndetshme.
 • 1/8 filxhane

  vlera ushqyese të farave të lirit në një gotë NUTRIBLAST

 • =

 • 60

  filxhan brokoli

 • =

 • 100

  feta buke gruri

Rezultati: Smoothi dhe lëng i freskët i pasur me dozën ditore të vlerave ushqyese

A ka ndonjë ndryshim ndërmjet smoothie dhe lëngut, të pregatitur me Delimano Nutribullet? Ju sigurisht që përdorni frutat dhe perimet e zakonshme për lëng ose smoothie - por Nutribullet bën smoothi të mrekullueshëm, kremoz e shumë më të shijshëm në krahasim me miksueset e tjera.

Nutribullet origjinal shpërbën plotësisht edhe frutat e ngrira, arrat, bajamet dhe frutat e tjera dhe i kthen në smoothi të shijshëm plotë vlera ushqyese për të cilat trupi juaj ka nevojë.

Paketa e plotë për ditë të shëndetëshme dhe të lumtura.

Nutribullet origjinal ka fuqinë për të zbërthyer vlerat ushqimore të fshehura në brëndësi të ushqimit që konsumojmë. Ai shpërbën farat, kërcenjt dhe lëkurat e vështira për të hyrë në brëndësi të ushqimit. Në këtë mënyrë mund të përgatisni ëmbëlsira të shëndetëshme dhe të shijshme për fëmijët tuaj! Të ndërtojnë zakone të shëndetshme nga fëmijëria e hershme dhe për tu siguruar që fëmijët të rriten shëndetshëm.

 • Bëni ëmbëlsira të shëndetshme, të shijshme dhe më ushqyese se kurrë.
 • Në këtë paketë të veçantë bashkë me bërësin e akullores bën të parezistueshme akulloren me krem shtëpie, akullore me lëng frutash ose kos të ngrirë.
 • Të gjitha pa sheqer, pa konservues dhe me kalori të ulëta!

Asnjëherë mos u shqetësoni për numrin e kalorive të ëmbëlsirave të blera në dyqan, kur ju mund të merrni gjithcka që ju nevojitet me ofertën tonë të kufizuar, për të bërë ëmbëlsira të shijshme dhe të shëndetshme në komoditetin e shtëpisë!

Përvoja nga vetë ju, produkti që është shënuar si një nga 100 gjërat që kishin ndikim më të madh në 3 dekadat e fundit!

Informacione Shtesë

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 600 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla.

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën katërshe.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star