Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Prerësi Nicer Dicer Quick

Photo
Video

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejt dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji për prerje të shpejtë dhe 3 thika të ndryshme për prerje në feta të holla, kubike dhe prerje në 6 pjesë.

Prerësi Nicer Dicer Quick
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejt dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji për prerje të shpejtë dhe 3 thika të ndryshme për prerje në feta të holla, kubike dhe prerje në 6 pjesë.

Më shumë
Detajet e produktit

5 arsye pse Nicer Dicer do të kthejë gatimin në një kënaqësi të vërtetë.

 • E vogël dhe kompakte: një pajisje dore e vogël dhe shumë e thjeshtë në përdorim
 • Shumë e mprehtë: thika çelik inox G-nox të mprehta përgjithmonë
 • Nuk zë hapësirë: palosen të gjitha bashkë dhe nuk zënë shumë hapësirë në dollap
 • Mund të merret me vete: kudo që ju shkoni
 • E sigurtë: buton që bllok thikat dhe nuk i lejon të lëvizin, është plotësisht e sigurtë
Nicer Dicer Quick Int

Seti Nicer Dicer Quick përfshin 3 thika për prerje të ndryshme:

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje me feta

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në 6 pjesë

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në feta të holla

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje kubike

Ky set fantastik përfshin:

 • Preresin Nicer Dicer Quick
 • 3 thika
 • kornizën fikse që vendosen thikat
 • tas me kapacitet 200 ml
 • kapak per tasin për të ruajtur ushqimet të freskëta
Nicer Dicer Quick Int

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star