Nuk keni produkte në shportë

Provo

Multifresh Qese vakumi 30 cope

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Multifresh përdor funksionin e vakumit për të ruajtur freskinë e ushqimeve më gjatë, duke hequr oksigjenin i cili i ndryshon shijen, aromën dhe vlerat ushqyese. Tani falë Multifresh ju mund të përfitoni edhe më shumë, me qeset e ripërdoshme me vakum, të cilat janë në tre përmasa: 16x22 cm, 21x22 cm, 20x25 cm. Ideale për marinim, piknik, për të marrë dreken me vete e shumë më tepër.

Multifresh Qese vakumi 30 cope

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Multifresh përdor funksionin e vakumit për të ruajtur freskinë e ushqimeve më gjatë, duke hequr oksigjenin i cili i ndryshon shijen, aromën dhe vlerat ushqyese. Tani falë Multifresh ju mund të përfitoni edhe më shumë, me qeset e ripërdoshme me vakum, të cilat janë në tre përmasa: 16x22 cm, 21x22 cm, 20x25 cm. Ideale për marinim, piknik, për të marrë dreken me vete e shumë më tepër.

Më shumë
Detajet e produktit

Ruani freskine e ushqimeve qe merrni me vete

Thjeshte bashkoni valvulen e vakumit Multifresh me qesen dhe lehtesish nxirrni ajrin qe ndodhet ne brendesi, duke ruajtur freskine, shijen dhe aromen per nje kohe me te gjate. Ideale per piknik, kamping apo dreken e marre me vete.

Delimano Multifresh Vacuum Bags

Magjia e vakumit

Heqja e ajrit dhe ruajtja e ushqimit ne vakum ka shume avantazhe:

  • Ushqimi mund te rezistoj 3-5 here me gjate, me shije, cilesi dhe arome te fresket si ne diten e pare.
  • Ruani ushqimet me gjate, me me shume shije, ne te njejten kohe nuk do te shkoni ushqimet e mbetura dem
  • Pa oksigjen, nuk ka mundesi te krijohet myk dhe te rriten bakterie, keshtu ushqimi qe do te servirni do te jete i sigurte.
  • Marinimi i mishit ne qese me vakum ka nje shije krejtesisht ndryshe ne krahasim me marinimin e zakonshem.
Delimano Multifresh Vacuum Bags

Qese te forta te riperdorshme

Qeset jane ne tre madhesi – 10 cope per secilen madhesi, 16x22cm, 21x22cm, 20x25cm, dhe mund te perdoren ne akull, mikrovale (nese eshte e hapiur) dhe shume perdorime te ndryshme ne kuzhine. Mund te perdoren deri ne dy vite.

Delimano Multifresh Vacuum Bags
Të dhëna teknike
Përmasat 10 bags 16x22cm; 10 bags 21x22cm; 10 bags 20x25cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia