Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Multifresh

Photo
Video
-60%

Delimano Multifresh sjell revolucionin në grirje. Ajo është një pajisje me funksion vakumi dhe mbrojtje proteinash dhe shumë më shumë! Është makineria 5në1: Me vakum, përzien, copëton, grin dhe gatuan.

Ju rimbursojmë brenda 30 ditëve nëse nuk jeni të kënaqur!
Multifresh

Çmimi: 19,990 Lekë


Oferta: 7,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Delimano Multifresh sjell revolucionin në grirje. Ajo është një pajisje me funksion vakumi dhe mbrojtje proteinash dhe shumë më shumë! Është makineria 5në1: Me vakum, përzien, copëton, grin dhe gatuan.

Më shumë
Detajet e produktit

Një revolucion në përzjerje

Në momentin që frutat dhe perimet priten ato fillojnë të oksidohen, humbasin ngjyrën, shijen, vlerat ushqyese, dhe vitaminat dhe mineralet fillojnë të humbasin. MultiFresh ka një autosensor i cili bën të mundur heqjen e ajrit përpara përzjerjes, kështu ushqimi dhe pijet do të qëndrojnë të freskëta, më të shijshme dhe më të shëndetshme për një kohë më të gjatë.

Delimano Multifresh

MultiFresh përfshin:

 1. Pajisja bazë me fuqi 800W/25.000 RPM
 2. Gota e madhe me funksion ngrohje 1.200 ml
 3. Gota për përzjerje (700ml) me valvul vakumi
 4. Thika me 6-tehe çelik inox e veshur me titanium
 5. Gota 200 ml me thikën dyshe
 6. Pjesa e vakumit
 7. Tubi i vakumit
1
2
3
4
5
6
7
Delimano Multifresh

6-në-1 funksione

Pajisja bazë dhe aksesorët e Multifresh kanë 6 funksione në një pajisje të vetme. Ajo perzien, vakumon dhe perzien, vakumon, perzien edhe lengjet e ngrohta, copeton dhe pulson, duke ju dhënë fuqi të pakrahasueshme dhe kontroll të lehtë për t’u përdorur.

 • Delimano Multifresh
  PËRZJERËS ME VAKUM

  Për smoothi kremoze

 • Delimano Multifresh
  VAKUMON

  Për ruajten e ushqimeve

 • Delimano Multifresh
  PREGATIT SUPËN

  Supë e shijshme dhe e shëndetshme përafersish për 20 min.

 • Delimano Multifresh
  BLUAN

  Kafen, sheqerin

 • Delimano Multifresh
  FUNKSIONI ME PULSIM

  Krijoni një strukturë më të imët që është më e lehtë për tu përzier

 • Delimano Multifresh
  PËRZIEN

  Për akullore, salca, gjalp kikiriku e shumë më tepër

Smoothi me më shumë vitamina, më e shëndetshme

Testet shkencore vërtetojnë se nivelet e vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese të tjera qëndrojnë më të larta kur bëhen smoothie me MultiFresh në krahasim me një blender të zakonshëm, me 38% më shumë vitaminë A, 114% më shumë vitaminë E dhe 27% më shumë vitaminë C *.

* Pas 48 orësh, smoothie nga MultiFresh përmban 114% më shumë vitaminë E, 27% më shumë vitaminë C dhe 38% më shumë β-karoten (po ashtu që gjendet në vitaminën A).

Delimano Multifresh

Vakumim në 4 mënyra të thjeshta

MultiFresh mund të përdoret gjithashtu si një makineri vakumi, e përshtatshme për shumicën e qeseve me vakum dhe kontejnerëve në treg. Ju mund të bëni vakum me pajisjen vakumuluese baze të MultiFresh dhe gjithashtu pa të. Njësia punon edhe me bateri, kështu që edhe më e dobishme. Për vendosjen më të mirë në çanta dhe kontejnerë ju mund të përdorni tubin e vakumit.

 • Delimano Multifresh

  Duke përdorur pajisjen bazë

 • Delimano Multifresh

  Duke përdorur pajisjen bazë dhe tubin e vakumit

 • Delimano Multifresh

  Duke përdorur vetëm pjesën e vakumit

 • Delimano Multifresh

  Duke përdorur pjesën e vakumit dhe tubin

Supë e pregatitur në shtëpi për rreth 20 minuta

MultiFresh gatuan në temperaturë deri në 70°C. Kjo do të thotë që përbërësit nuk ziejne dhe ruajnë më shumë vitaminat.

Ky funksion është i përshtatshëm edhe për pregatitjen e ushqimit të fëmijëve. Gota e madhe me kapacitet 1200 ml është e mjaftueshme për të pregatitur supa të shëndetshme për të gjithë familjen.

Delimano Multifresh

Motorr i fuqishëm 800 watt

Fuqia motorrike prej 800 watt bën të mundur deri në 25,000 rrotullime për minutë, ndersa fuqia e vakumit eshte 40kPa. Fuqia prerëse e njësisë kryesore sigurohet nga thika me gjashtë tehe me material çeliku inox i veshur me titan, për mprehtësi të gjatë dhe rezistencë ndaj korrozionit.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star