WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Mulli për të bluar kafe Joy

Photo
Video
-40%

Shijoni aromën dhe shijen e kafes së freskët te bluar me mullirin e kafes Delimano Joy. Për kafe turke ose ekspres me aromë,  ju mund të bluani kafen sipas dëshirës tuaj të trasha ose të imëta sa ju pëlqen thjeshtë me prekjen e një butonit. Mund të përdoret gjithashtu për arra, barishte, erëza, sheqer dhe fara.

Mulli për të bluar kafe Joy

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,794 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni aromën dhe shijen e kafes së freskët te bluar me mullirin e kafes Delimano Joy. Për kafe turke ose ekspres me aromë,  ju mund të bluani kafen sipas dëshirës tuaj të trasha ose të imëta sa ju pëlqen thjeshtë me prekjen e një butonit. Mund të përdoret gjithashtu për arra, barishte, erëza, sheqer dhe fara.

Më shumë
Detajet e produktit

Adhuruesit e kafesë e dinë që asgjë nuk mund të mposhtë aromën dhe shijen e kafesë së freskët të bluar, të bërë nga kokrrat e kafes. Tani mund të shijoni shijet e kafesë reale, fale mullirit Delimano Joy Coffee Grinder. Thjesht shtoni kokrrat e kafes së pjekur dhe me prekjen e një butoni, tehu prej çeliku inox do të prodhojë bluarjen që ju nevojitet për shijen që doni.

Bluani kafen për freski dhe aromë maksimale

Blerja e kafes së bluar është një alternativë e mirë për çastin, por koha, drita dhe oksigjeni funksionojnë shpejt kundër aromave natyrore gje qe nënkupton se shija dhe aroma do te humbin më shpejt.

Njohësit e kafesë e dinë mënyrën më të lehtë për të marrë kafenë më të mirë, është të bluani vetë kafen, një sasi e vogël njëkohësisht, dhe në madhësinë e duhur për llojin e kafesë që bëni.

Kontroll i plotë për kafen që ju pëlqen

Nga kokrrat e trasha për shijen autentike te kafes turke, te kokrrat më të mira për ekspresin e vërtetë dhe ose dicka e mesme, ky mulli kafe kompakt, elegant mund t’i bëjë të gjitha.

Mulli kafe Delimano Joy e bën të lehtë, duke ju lënë të bluani më shumë ose sa më pak nga kokrrat e kafes, duke e mbajtur pjesën tjetër të freskët për një herë tjetër.

Kapacitet i madh, ruajtje e lehtë

Mulliri mund të mbajë deri në 40 gr kafe, sa për gjashtë filxhanë që ju dhe miqtë tuaj të shijoni kafen e fresket.

Kabulli elektrik tërhiqet, kështu që zë më pak hapësirë.

Fuqi dhe cilësi e lartë

Tehu i çelikut inox drejtohet nga një motor i fuqishëm me prekjen e një butoni, duke prodhuar bluarjen perfekte për kafen - turke, ekspres, franceze etj.

Një kapak transparent ju lejon të shihni veprimin dhe të filloni dhe të ndaloni sipas kërkesës, me një bllokim sigurie të shtuar për të siguruar që tehu nuk mund të kthehet nëse kapaku nuk është në vend.

Më shumë sesa thjesht kafe

Por mulliri i kafes Delimano Joy mund të bëjë edhe më shumë sesa kafe, mund të:

  • Prisni dhe bluajini arra për muesli të shijshëm, biskota, ëmbëlsira spektakolare dhe sallata krokante.
  • Prisni dhe përzieni imët erëzat, për salca.
  • Shndërroni sheqerin e zakonshëm në pluhur për pjekjen ose dekorimin e biskotave dhe ëmbëlsirave.
  • Grini farat për një shtesë shëndetësore në smoothie dhe receta të tjera.

Sillni shijen e shtëpisë së kafes dhe aromatizoni gatimin tuaj me mullirin për kafe Delimano Joy elegant, kompakt, të sigurt dhe të besueshëm.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star