Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Mulli për kripë dhe piper Joy

Photo
Video
-73%

Marinoni gatimet tuaja me piper ose kripë të freskët të grirë me mullirin Delimano i cili funksionon në bazë të gravitetit! Vetëm anojeni atë mbi ushqimin tuaj me një dorë dhe mulliri do të fillojë të shpërndajë erëzat e bluara. Mulliri gjithashtu përmban një mekanizëm qeramik me vrazhdësi të rregullueshme të bluarjes. Kthejeni rrotën e rregullimit për të marrë bluarjen e dëshiruar të piperit ose kripës (më i imët ose më i trashë).

Mulli për kripë dhe piper Joy

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 800 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Marinoni gatimet tuaja me piper ose kripë të freskët të grirë me mullirin Delimano i cili funksionon në bazë të gravitetit! Vetëm anojeni atë mbi ushqimin tuaj me një dorë dhe mulliri do të fillojë të shpërndajë erëzat e bluara. Mulliri gjithashtu përmban një mekanizëm qeramik me vrazhdësi të rregullueshme të bluarjes. Kthejeni rrotën e rregullimit për të marrë bluarjen e dëshiruar të piperit ose kripës (më i imët ose më i trashë).

Më shumë
Detajet e produktit

Funksionimi automatik - përdorni atë me vetëm 1 dorë

Me një ndihmë të vogël të gravitetit, mulliri ynë i kripës dhe piperit ju lejon të punoni me vetëm një dorë - as nuk do të keni nevojë të shtypni një buton. As nuk ka nevojë të rrotulloni kokën e mullirit-thjesht anojeni mullirin dhe do të fillojë të bluajë erëzat me ndihmën e motorit me bateri. Vendoseni mullirin përsëri në pozicion vertikal dhe mulliri do të ndalet.

Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill

Më shumë stil në tryezën tuaj

Shtojini stil tryezës tuaj të ngrënies me mullirin Delimano Joy Automatic Gravity. Ky mulli me bateri (6 x AA) sjell argëtim të papritur në kuzhinën tuaj me dizajn tërheqës, modern dhe funksion të ndihmuar nga graviteti. Përdoreni atë për bluarjen e kripës, piperit ose erëzave të tjera të grira (si karafil, koriandër, fara kopër, speca djegës etj.) - dhe sigurohuni që edhe mysafirët tuaj ta shohin atë!

 • Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill

  Bluani piper

 • Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill

  Bluani kripë

 • Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill

  Bluani erëza

Trashësia e rregullueshme e bluarjes

Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill përmban një mulli qeramike me cilësi të lartë me trashësi të rregullueshme. Duke rrotulluar rrotën e rregullimit mund të merrni bluarjen e dëshiruar të piperit ose kripës. Në drejtim të akrepave të orës për një bluarje më të hollë dhe kundër akrepave të orës për bluarje më të trashë.

Delimano Joy Automatic Gravity Salt Or Pepper Mill

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star