OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Mulli elektrik Perla

Photo
Video
-60%

Material çelik i pandryshkshëm mulliri elektrik Delimano Perla për kripë ose piper në një dizajn të këndshëm siguron bluarje të mprehtë, nga shumë e trashë në të imët sipas dëshirës tuaj për rezultate perfekte në kuzhinë.

Mulli elektrik Perla

Çmimi: 1,780 Lekë


Oferta: 710 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Material çelik i pandryshkshëm mulliri elektrik Delimano Perla për kripë ose piper në një dizajn të këndshëm siguron bluarje të mprehtë, nga shumë e trashë në të imët sipas dëshirës tuaj për rezultate perfekte në kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një mënyrë e thjeshtë dhe elegante për të shërbyer kripë dhe piper të freskët. Material çelik i pandryshkshëm mulliri elektrik Delimano Perla për kripë ose pepper në një dizajn të këndshëm siguron bluarje të mprehtë, nga shumë e trashë në të imët sipas dëshirës tuaj për rezultate perfekte në kuzhinë.

Me një hapësire të madhe për të mbushur kripën/piperin dhe dizajn ergonomik, punon me bateri AAA 6 x 9V (nuk përfshihen).

 • Bluaj kripë dhe piper duke përdorur mekanizem të saktë bluarjeje
 • Bluarja mund të rregullohet nga e imet në e trashë
 • Mulli qeramike për ti rezistuar korrozionit të kripës
 • Me dritë në fund
 • Material çelik inox
 • Dritare e qartë akrilike ju lejon të shikoni përmbajtjen

Më shumë info rreth produktit:

 • Materiali: çelik inox / akrilik / ABS
 • Materiali mullirit: qeramike
 • Përmasa: 21.5 x 6.5 cm
 • Pesha e produktit: 310g
 • Bateritë: 6 x 1.5V AAA (9V) (nuk përfshihen)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star