Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mprehësi i thikave Brava

Photo
Video

Mprehësi i thikave një produkt i sigurtë dhe shumë efikas për tu përdorur për mprehjen e të gjitha llojeve të thikave. Me material shumë cilësor dhe idaele për çdo lloj thike. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëvize për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Mprehësi i thikave Brava
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mprehësi i thikave një produkt i sigurtë dhe shumë efikas për tu përdorur për mprehjen e të gjitha llojeve të thikave. Me material shumë cilësor dhe idaele për çdo lloj thike. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëvize për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Mprehësi i thikave Delimano dizenjuar për t'ju ndihmuar në kuzhinë për mprehjen e thikave shpejt dhe në mënyrë efiçente. Fiksohet lehtësisht mbi çdo sipërfaqe të drejtë, nga xhami tek mermeri, sepse në pjesën e poshtme të saj janë kupat të cilat krijojnë vakum dhe nuk e lejojnë të lëvizë e në këtë mënyrë ju mund të mprehni thikat pa shumë mundim.

Mprehësi i thikave është i përshtatshëm pothuajse për të gjitha materialet e thikave - çelik, karbon, aliazh dhe të gjitha modelet e thikave ( thika të drejta, thika sharrë etj) :

  • të gjitha thikat e kuzhinës
  • thikat e grirëseve ose mikserave
  • gërshëret
  • thikat e gjahut
  • gërshërët e kopshtit

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Tinuš

www.delimano.sk

spokojnosť
Za seba rozhodne spokojnosť. Brúska brúsi, nože režú :D nezaberá veľa miesta aj nože viužijem v kuchyni

Produktet 1