Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mprehëse thikash 2në1 Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Mprehëse thikash Brava 2në1 e sigurtë në përdorim, e thjeshtë, e shpejtë dhe shumë praktike për të mprehur çdo lloj thike, madje edhe thikat sharrë. Prodhuar me materiale profesionale dhe shumë cilësore, ideale për mprehjen e thikave të aluminit, karbon, çelik inox. Me dy nivele të ndryshme për mprehje. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëviz, për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Mprehëse thikash 2në1 Brava
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mprehëse thikash Brava 2në1 e sigurtë në përdorim, e thjeshtë, e shpejtë dhe shumë praktike për të mprehur çdo lloj thike, madje edhe thikat sharrë. Prodhuar me materiale profesionale dhe shumë cilësore, ideale për mprehjen e thikave të aluminit, karbon, çelik inox. Me dy nivele të ndryshme për mprehje. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëviz, për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Mirëmbajtje profesionale për thikat

Harrojini mprehëset e rrezikshme të thikave të cilat janë të vështira në përdorim dhe nuk mprehin siç duhet. Mprehja e thikave nuk ka qënë asnjëherë më e thjeshte se me mprehësin Brava 2në1. Nuk ju duhet shumë mundim apo njohuri ekstra për ta përdorur, thjeshtë kaloni thikën tre herë mbi mprehëse dhe ajo do të jetë gati.

Mbprehje e shpejtë për të gjitha llojet e thikave

Mprehja e thikave me Delimano Brava është një punë shumë e thjeshtë - kaloni thikën 3 here mbi mprehëse dhe ajo do të jetë gati. Ju mund të mprehni pothuajse çdo lloj materiali thikash që mund të keni në shtëpinë tuaj - nga thikat e thjeshta të kuzhinës dhe gërshërët, thikat sharrë dhe thikat e pajisjeve që përdoren për grirje - me materiale të ndryshme çelik inox, alumin ose karbon.

Materiale cilësore për mprehje preçize

Mprehësja e thikave Delimano Brava është me material çelik tungsten dhe qeramik, të cilat janë perfekte për mprehje dhe janë materiale që përdoren edhe në servise profesionale për mprehje. Thikat në brëndësi të mprehëses janë të vendosura në një kënd nën 20° - kënd optimal për të ofruar rezultate mprehje perfekte.

2 nivele për mprehje për më shumë lehtësi

Thika të cilat nuk mprehin dhe ju bezidisni gjatë punës në kuzhinë, mos u shqetësoni, me mprehesin Delimano Brava ju mund të mprehni çdo lloj thike. E përbëre nga dy nivele të ndryshme për prerje njëra e cila shërben për mprehjen edhe për thikat më të vështira të cilat nuk mprehin fare dhe tjetra për ti dhënë një mprehje përfundimtare, ose për thika të cilat kanë nevojë për një mprehje të thjeshtë.

Dizajn kompakt dhe i sigurtë

Falë dizajni të saj me mprehesen e thikave Delimano Brava 2në1, ju nuk keni pse të shqetësoheni për aksidentet e vogla apo prerjet. Në pjesën e poshtme ka tapa me vakum që nuk e lejojnë të lëvizë gjatë kohës qe ju mprehni thikat. Ju mund të mprehni thikat lehëtsisht vetëm me një dorë. Mbi të gjitha kjo mprehëse është shumë e vogël dhe kompakte dhe nuk do t'ju zë shumë hapësire në kuzhinë apo në dollap.

Mprehësja e thikave Delimano Brava 2në1 është perfekte për:

  • Mprehje e shpejtë - thjeshtë kalojeni thikën 3 herë 
  • Për të gjitha llojet e thikave - nga thikat e kuzhinës dhe gërshëret deri tek thikat e pajisjve për grirje
  • Mpreh pothuajse çdo lloj materiali – e pershtatshme për alumin, çelik inox ose karbon
  • Materiale profesionale - çelik tungsten dhe qeramik
  • 2 shkallë për mprehje - për mprehje preçize
  • Totalisht e sigurtë - falë tapave me vakum në pjesën e poshtme që nuk lejojnë rreshkitjen
  • Dizajn kompakt  -  6x6 cm, nuk zë shumë hapësirë
  • 2 Dhurata - 1 thikë & një qëruese dore

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star