Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker PRO me presion

Photo
Video

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Tenxhere Multicooker PRO me presion
16,990 Lekë
14,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Më shumë
Detajet e produktit

14 Receta me Multi Cooker PRO

Shkarko librin me receta për tenxheren Multicooker Pro duke klikuar këtu.
Shkarko Manualin e Përdorimit duke klikuar këtu

Gatimi nuk ka qënë asnjëherë kaq i thjeshtë

Pse kjo tenxhere me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvëndëson shumë pajisje kuzhine dhe madje edhe vetë sobën;
 • Ka 15 programe të përcaktuara - pra mund të gatuani thjeshtë duke shtypur vetëm 1 buton;
 • Ka një program që mund të vendosni ju sipas dëshirës dhe opsionin për të gatuar më vonë;
 • Ka një kapacitet 5,5 litra, për të pregatitur ushqim për të gjithë familjen;
 • Është shumë e shpejt, dhe ka 14 sisteme sigurie;
 • Mos u shqetesoheni për rregullimin e presionit - tenxherja kujdeset vetë për të;
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Avantazhet e tenxheres elektrike me presion

Tenxherja elektrike me presion multicooker është shumë e thjeshtë në përdorim. Shikoni disa nga avatanzhet kryesore të saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  14 sisteme sigurie

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatuani thjeshtë me një prekje të butonit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e brëndshme e cila nuk ngjit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme për të përdorur tenxheren me presion

Edhe pse është një tenxhere me presion, ju gjithashtu mund ta përdorni për mënyra të ndryshme gatimi:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere për gatim të ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të ngrohur ushqimin

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të skuqur

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për gatim me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të gatuar orizin

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 5.5L; Fuqia: 1000W

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

35 Vlerësime

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Njeshi

www.delimano.al

Super
Super

Gerta

www.delimano.al

Produkt qe s duhet ti munngoj asnje guzhine
Infestim me shume vlere. E rekomandoj 100%

Bruna

www.delimano.al

Super
Gatim i shpejt dhe i shendetshem.

Blerta

www.delimano.al

Super
Flm ne menyre te veçant pjeses se stafit tuaj qe eshte Gersi Bajraktari jo vetem per korrektesin e punes,por ne menyre te veçant per komunikimin dhe sjelljen. Kam ngelur e kenaqur,prandaj jua sygjeroj tenxheren sps jo vetem te kenaq,por edhe ne rast prb stafi ju jep zgjidhjen siç bene me mua. Flm delimano dhe suksese

:)

www.delimano.al

PRODUKTI NR 1
SUPERRRRR

Atina

www.delimano.al

Super!
Pershendetje !Jam shume e kenaqur me tenxheren Delimano por kam nje pyetje,a mundem te porosis vetem nje kapak dhe a e dergoni me poste jashte Shqiperise?!

Kena

www.delimano.al

Nuk ka fjale
Superrrr te lehteson,nuse pa fjale..

Xhois

www.delimano.al

Produkt fantastik
Funksionale e sigurtë dhe efikase. Asistentja juaj më e mirë në kuzhinë, duke dhënë rezultate shumë të kënaqshme. Gatim i shpejte she shume i shijshem!! Faleminderit Delimano!

Ida

www.delimano.al

Super produkt
Gatuan shpejt shijshem.nuk ka te krahasuar
Jemi mesuar tashme me tenxheren delimano dhe nuk bejme dot pa te ☺️

YamYam

www.delimano.al

Superrrr
Te lehteson shume pune.. gjithashtu te jep kohe te besh shume gjera te tjera dhe mos ti rrishe ne koke ushqimit.. e dua kte produkt.. me ka shpetuar

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4