Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Doreza silikoni kundër nxehtësisë 2 Copë Chef

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-64%

Mbroni duart nga nxehtësia dhe parandaloni djegien gjatë kohës që gatuani në furre apo jeni duke skuqur me dorezat e silikonit. Janë unike, me pjesë silikoni e cila nuk lejon rrëshkitjen dhe material copë i cili është shumë cilësore dhe ju mbron duart nga djegia. Lehtësi në pastrim, lahen me ujë të nxehtë.

Doreza silikoni kundër nxehtësisë 2 Copë Chef

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbroni duart nga nxehtësia dhe parandaloni djegien gjatë kohës që gatuani në furre apo jeni duke skuqur me dorezat e silikonit. Janë unike, me pjesë silikoni e cila nuk lejon rrëshkitjen dhe material copë i cili është shumë cilësore dhe ju mbron duart nga djegia. Lehtësi në pastrim, lahen me ujë të nxehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndryshe nga dorezat e tjera të kuzhinës.

Këto doreza inovative janë shumë ndryshe nga dorezat e tjera të kuzhines. Forma e dyanëshme përshtatet direkt mbi duart tuaja për të siguruar kapje të lehtë të tenxhereve, tiganëve dhe tabakave nga një furrë e nxehtë dhe burimeve të tjera të ngrohjes së lartë.

Kundër - Rrëshitjes, Sipërfaqe Silikoni, Siguri dhe Mbajtëse.

Dorezat e silikonit janë kundër rrëshqitjes, me dy anë silikoni në pjesën e sipërme dhe të poshtme për të siguruar mbrojtje shtesë dhe një kontroll më të lartë kur të hiqni tenxheret dhe tiganët nga furra. Cilësia e lartë e silikonit paraqet risinë më të re në teknologjinë e gatimit, duke përfshirë dhe kapacitetin e rezistencës së ngrohjes dhe vetinë e shpejtë të ftohjes.

Plëhura e brëndshme e butë i mban duart të qeta dhe komode.

Dorezat prej silikoni janë projektuar me astar me mbushje të brëndshme të butë që i mban duart tuaja të ftohta, komode dhe të mirë izoluara.

E lehtë në pastrim, lahen në lavatriçe.

Dorezat prej silikoni janë të lehta për tu pastruar. Pastrohet me një leckë të lagur ose në lavatriçe.

Pëlhurë e trashë shumë shtresore për izolim termik efektiv.

Bërë me pëlhurë të brëndshme shumë shtresore, mbajtësi prej silikonit ka izolim termik që mbron lëkurën nga të nxehtit dhe shton një nivel të lartë komoditeti. Izolimi shtresor termik është efektiv për të lënë lëkurën të ajroset për të shmangur djersitjen.

Dorezat prej silikoni janë të lehta për tu ruajtur.

Dorezat prej silikoni përmbajnë një lak për tu varur në dorezën e furrës ose në çdo vënd tjetër.

DELIMANO CHEF SILICONE HOLDER 2PCS

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

  • Dikë që është duke kërkuar për një mbajtës kuzhine të cilsisë së lartë.
  • Për ata të cilët kanë probleme me trajtimin e tenxhereve, tiganëve dhe tabakave të nxehta.
  • Individët që janë në kërkim të komoditetit dhe mbrojtjes shtesë në momentin që heqin ushqimet e nxehta nga furra ose soba.
  • Ata që preferojnë forcën dhe fleksibilitetin e sigurt të silikonit në kuzhinë.
  • Dhuratë e bukur për bukëpjekësit e pasionuar.
Të dhëna teknike
Materiali pambuk, silikon
Përmasat 21 x 14,5 x 1 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star