WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Mikser me tas Joy

Photo
Video
-50%

Mikser Delimano Joy, i cili ka të përfshirë edhe tasin për përzjerje, me 5 nivele të ndryshme shpejtësiedhe funksion përzjerje automatike. Mund të përdoret për pregatitjen e brumit për ëmbëlsira. Fuqia: 300W. Kapaciteti 4 litra.

Mikser me tas Joy

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Mikser Delimano Joy, i cili ka të përfshirë edhe tasin për përzjerje, me 5 nivele të ndryshme shpejtësiedhe funksion përzjerje automatike. Mund të përdoret për pregatitjen e brumit për ëmbëlsira. Fuqia: 300W. Kapaciteti 4 litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Mikser për çdo kërkesë në kuzhinë

Mikser Delimano i cili është sëbashku edhe me tasi për përzjerje, me nje fuqi 300 W dhe i cili punon me 5 nivele të ndryshme shpejtësie dhe me një funksion turbo për të përmbushur çdo kërkesë në kuzhinën tuaj. Prodhuar me material çelik të cilësisë së lartë, disa pjesë të saj mund të lahen edhe në lavastovilje për më shumë lehtësi në pastrim dhe mirëmbajtje.

Për më shumë lehtësi në gatim

Mikseri Delimano Joy ka një funksion i cili është shumë komod, i cili rrotullohet vetë pa pasur nevojë të përzieni dhe te mbani paisjen ne dorë (auto-rotating mixing bowl), kjo do t'ju lejojë të shtoni përbërësit gjatë përzierjes dhe do të bëjë punën tuaj në kuzhinë edhe më të thjeshtë, e ndërkohë ju do të keni më shumë kohë për të bërë punë të tjera në kuzhinë ne të njëjtën kohë.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

  • Fuqia: 220-240V~, 50/60Hz 250-300W
  • Kapaciteti i tasit: 4.0L

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star