Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mbajtese plastike për prerjen e ushqimeve 4 copë Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-30%

Seti plastik për prerje dizenjuar në mënyrë të kujdeshme për të ulur mundësinë e përzjerjes së ushqimeve të ndryshme gjatë prerjes. I përbërë nga 4 copë dhe me ngjyra të ndryshme për më shumë lehtësi: lejla për mishin, blu për ushqimet e detit, jeshile për perimet dhe e verdhë për ushqimet e gatura. Material shumë cilësore dhe mund të lahen edhe në lavastovilje. Madhësia 33x7x21.5 cm.

Mbajtese plastike për prerjen e ushqimeve 4 copë Brava

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 2,090 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti plastik për prerje dizenjuar në mënyrë të kujdeshme për të ulur mundësinë e përzjerjes së ushqimeve të ndryshme gjatë prerjes. I përbërë nga 4 copë dhe me ngjyra të ndryshme për më shumë lehtësi: lejla për mishin, blu për ushqimet e detit, jeshile për perimet dhe e verdhë për ushqimet e gatura. Material shumë cilësore dhe mund të lahen edhe në lavastovilje. Madhësia 33x7x21.5 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Organizoni punën tuaj në kuzhinë

Mbajtëse plastike për prerjen e ushqimeve, një set i përbërë nga 4 mbajtëse me ngjyra të ndryshme ku secila mund të përdoret për prerjen e produkteve të ndyshme si:

  • Lejla për mishin
  • Blu për ushqimet e detit
  • Jeshile për zarzavatet
  • E verdhë për ushqimet e gatuara
Të dhëna teknike
Materiali abs, pp
Përmasat 33 x 7 x 21,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star