Nuk keni produkte në shportë

Provo

Libri i recetave

Photo
Video

Libër gatimi nga Delimano. Libri përmban 60 receta gatimi, Antipasta, Supë, Pjata kryesore dhe Ëmbëlsira.

Libri i recetave
500 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Libër gatimi nga Delimano. Libri përmban 60 receta gatimi, Antipasta, Supë, Pjata kryesore dhe Ëmbëlsira.

Më shumë
Detajet e produktit

 60 Arsye për më tepër argëtim në kuzhinë!

Gatimi ka qënë gjithnjë pjesë e jetës sonë të përditshme, por shpesh është konsideruar më tepër si një mënyrë për t’u ushqyer sesa një burim kënaqësie. Zhvillimi i teknologjive të gatimit sot dhe rritja e shumllojshmërisë së përbërësve të ndryshëm u ka prirë udhën shumë amvisave për të provuar fatin e tyre në kuzhinë, me synimin për të gatitur gjëra të veçanta dhe të shëndetshme në vend të ushqimeve të gatshme të Fast food-eve.

Misioni kryesor i Delimanos është të dhurojë më shumë argëtim në kuzhinë, duke siguruar njëkohësisht ide krijuese dhe novatore si për kuzhinierët fillestarë dhe për ata me eksperiencë më të gjatë në fushën e gatimit. Synimi ynë është të ndërthurim zgjidhjet moderne me të qënit funksionale, duke ndjekur vazhdimisht tendencat më të fundit për sa i përket seteve të tiganëve, tenxhereve dhe tavave të gatimit, aksesorëve të kuzhinës dhe pajisjeve elektroshtëpiake.

Në këtë libër kuzhine, ju do të gjeni 60 receta të thjeshta dhe interesante gatimi, të krijuara veçanërisht për 4 produkte të ndryshme të linjës Delimano: Delimano Prima+, Tenxheret me presion Delimano, Tigani Delimano Festivo dhe Tenxheret Gourmet Delimano 8 në 1.

Të gjitha recetat përfshijnë përgatitjen dhe kohën e gatimit tëpërcaktuar për produktet e sugjeruara Delimano bashkë me numrin e porcioneve për secilin gatim. Udhëzimet e sakta e bëjnë secilën nga këto 60 receta shumë të thjeshtë për t’u ndjekur dhe përgatitur, duke i dhuruar frymëzim dhe kënaqësi kuzhinave tuaja!

Për një gatim sa më të këndshëm!

DELIMANO COOK BOOK

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia