Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Kapak Titanium Legend

Photo
Video
-30%

Përshtaten në mënyrë perfekte me të gjitha enët e gatimit Delimano Titanium Legend. Të bëra nga xham i temperuar dhe dorezë prej çeliku inoks, këto kapak janë të sigurt për tu përdorur në furrë dhe të disponueshëm në 3 përmasa: 20, 24 dhe 28 cm.

Kapak Titanium Legend

Çmimi: Nga 2,190 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,533 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Përshtaten në mënyrë perfekte me të gjitha enët e gatimit Delimano Titanium Legend. Të bëra nga xham i temperuar dhe dorezë prej çeliku inoks, këto kapak janë të sigurt për tu përdorur në furrë dhe të disponueshëm në 3 përmasa: 20, 24 dhe 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Përfitoni sa më shumë nga enët tuaja të gatimit Titanium Legend me kapak qelqi

Kompletoni koleksionin e enëve tuaja të gatimit Delimano Titanium Legend me kapak xhami elegant me performancë të lartë. Kapakët tani janë përmirësuar me dizajn të sheshtë për ruajtje më të lehtë (lartësia vetëm 3,2 cm) dhe dorezë prej çeliku inox. Ato janë bërë prej xhami të pastër të temperuar dhe mund të përdoren edhe në furrë kur receta kërkon enë të mbyllur gjatë pjekjes.

Delimano Titanium Legend Glass Lid

Ruani shijen e gatimit

Kapakët Delimano Titanium Legend janë perfekt për të mbyllur aromën dhe lagështinë ndërsa gatuani ose piqni dhe e bëjnë të lehtë gatimin me avull. Kapaku i qelqit rezistent ndaj nxehtësisë ju lejon të monitoroni ushqimin pa pasur nevojë ta hapni atë gjatë proçesit të gatimit, që do të thotë se kurseni energji dhe kohë.

Delimano Titanium Legend Glass Lid

Material cilësor dhe i fortë

Të projektuar me kujdes për të plotësuar gamën tonë të enëve të gatimit Delimano Titanium Legend, ju mund t'i përdorni në çdo burim nxehtësie, madje edhe në furrë deri në 250 °C. Ato janë rezistente ndaj kimikate dhe ndaj gërvishtjeve, kështu që do t'i keni për shumë vite. Pas gatimit, mund t'i lani në lavastovilje.

Kapakët janë në dispozicion në 3 përmasa:

  • 20 cm,
  • 24 cm dhe
  • 28 cm.
Informacione Shtesë

Informacione rreth produktit

  • Të sigurta për tu përdorur në furrë deri në 250°C
  • Mund të lahen në lavastovilje
  • Doreza praktike
Delimano Titanium Legend Glass Lid

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star