Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak Primissima

Photo
Video
-60%

Kapak qelqi Primissima të përshatshëm për tenxheret dhe tiganët e linjës Primissima. Të disponueshëm në 3 përmasa: 20,24, 28 cm. Me dorezë bakeliti ku mund të vendosni edhe lugën sipër.

Kapak Primissima

Çmimi: 1,580 Lekë


Oferta: 632 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kapak qelqi Primissima të përshatshëm për tenxheret dhe tiganët e linjës Primissima. Të disponueshëm në 3 përmasa: 20,24, 28 cm. Me dorezë bakeliti ku mund të vendosni edhe lugën sipër.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapak qelqi Primissima të përshatshëm për tenxheret dhe tiganët e linjës Primissima. Me dorezë bakeliti ku mund të vendosni edhe lugën sipër. Kapaket nuk mund te perdoren ne furre. 

Te disponueshem ne 3 permasa:

  • 20 cm
  • 24 cm
  • 28 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star