Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak dhe kullesë Stone Legend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Një produkt shumë i veçantë për kuzhinën tuaj 2 në 1 kapak dhe kullesë. I përshtatshëm për tenxheren Stone Legend Cook’n’Bake për më shumë lehtësi në përdorim. Perfekt për të kulluar makaronat, patatet, perimet apo çdo ushqim tjetër. Falë materialit i cili nuk ngjit, do ta keni më të thjeshtë në larje. Përmasa: 24 cm.

Kapak dhe kullesë Stone Legend

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 290 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një produkt shumë i veçantë për kuzhinën tuaj 2 në 1 kapak dhe kullesë. I përshtatshëm për tenxheren Stone Legend Cook’n’Bake për më shumë lehtësi në përdorim. Perfekt për të kulluar makaronat, patatet, perimet apo çdo ushqim tjetër. Falë materialit i cili nuk ngjit, do ta keni më të thjeshtë në larje. Përmasa: 24 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhje praktike 2në1

Kapaku Delimano Stone Legend i cili mund te perdoret si kapak per te gjitha llojet e tenxhereve me diameter 24cm, ka edhe nje avantazh ndryshe nga kapaket e thjeshte te tenxhereve ai mund te perdoret edhe si kullese. 

Nuk ngjit dhe lehtesi ne pastrim

Kapaku Stone Legend ka nje veshje speciale e cila nuk ngjit, shume e lehte ne pastrim dhe ju do te kurseni kohe.

Diametri: 24 cm

DELIMANO STONE LEGEND STRAINING LID

Të dhëna teknike
Materiali Çelik karboni
Përmasat 24 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star