Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak katror 27x27 Stone legend CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Kapak qelqi I përshtatshëm për tavën katrore CopperLUX. Gatuani dhe ruani nxehtësinë, aromën dhe vlerat ushqyese. Lehtësi në larje, lahet edhe në lavastovilje. Përmasa 27 x 27 cm.

Kapak katror 27x27 Stone legend CopperLUX
1,690 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kapak qelqi I përshtatshëm për tavën katrore CopperLUX. Gatuani dhe ruani nxehtësinë, aromën dhe vlerat ushqyese. Lehtësi në larje, lahet edhe në lavastovilje. Përmasa 27 x 27 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapak i cilësisë së lartë për tavën katrore

Kapak katror Delimano Stone Legend Copperlux i përshtatshëm për tavën katrore 27x27cm. Kornizë dhe dorezë çeliku shumë rezistente, dhe xham i pastër i saj ju lejon të kontrolloni ushqimin gjatë gatimit pa pasur nevojë të hapni kapakun.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Përmasat 27 x 27 x 7,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star