Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak Horia Virlan Diamond

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Kapak qelqi Delimano Horia Vilran Diamond me diametër 26 dhe 28cm, të përshtatshme për të gjitha enët e linjës Horia Virlan Diamond.

Kapak Horia Virlan Diamond

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 595 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kapak qelqi Delimano Horia Vilran Diamond me diametër 26 dhe 28cm, të përshtatshme për të gjitha enët e linjës Horia Virlan Diamond.

Më shumë
Detajet e produktit

Nga sobë direkt në furrë

Për shkak të dorezës së çelikut të pandryshkshëm mund të përdoret gjithashtu edhe në furrë. E lehtë për tu pastruar, mund të lahet edhe në lavastovilje.

  • Sipërfaqe jo poroze
  • Rezistent ndaj gërvishtjeve
  • I fortë
  • Xham transparent
  • Dorezë dhe buzë çeliku inox
  • Mund të përdoret në furrë
  • Mund të pastrohet në pjatalarëse
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali xham
Materiali bazë Çelik inoks
Rezistenca e temperaturës 250°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star