Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Kapak

Photo
Video
-50%
Gatuani me avull, ziejini dhe mbajini të gjitha ushqimet tuaja të mbuluara me një kapak të mirë. Përshtatet me një shumëllojshmëri tenxheresh, tiganësh, me xham të temperuar për të parë gjatë gatimit, për të ruajtur nxehtësinë & aromën. Qelq borosilicate i butë ekologjik dhe me dorezë për të vendosur lugën. Universal për të gjitha enët Delimano. 5 përmasa: 16 cm, 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm.
Kapak

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 595 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
Gatuani me avull, ziejini dhe mbajini të gjitha ushqimet tuaja të mbuluara me një kapak të mirë. Përshtatet me një shumëllojshmëri tenxheresh, tiganësh, me xham të temperuar për të parë gjatë gatimit, për të ruajtur nxehtësinë & aromën. Qelq borosilicate i butë ekologjik dhe me dorezë për të vendosur lugën. Universal për të gjitha enët Delimano. 5 përmasa: 16 cm, 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm.
Më shumë
Detajet e produktit

Kompletoni kuzhinën tuaj të gatimt me kapakë me përmasa perfekte

Vendosja e një kapaku në tigan ose tenxhere shkurton kohën e gatimit, shërben si një mbrojtje ndaj spërkatjes dhe e mban vaktin tuaj të ngrohtë pas gatimit. Përveç kësaj, ajo ruan lageshtine dhe aromë të mbyllur në tenxhere ndërsa ju mbani nën vëzhgim ecurinë e recetës suaj. Gjeni një kapak të përshtatshëm për çdo enë gatimi Delimano në dollapin tuaj - sigurojini vetes një kapak të bukur qelqi nga Delimano, i disponueshëm në dimensione të ndryshme dhe perfekt për teknika të ndryshme gatimi si:

  • Zierje,
  • Gatim me avull,
  • Gjellë,
  • Zierje e ngadaltë

Bërë nga qelqi Borosilicate - Forcë që mund t’i besoni

Kapaku Delimano është bërë prej qelqi borosilikat ekologjik. Xhami i temperuar është rreth katër herë më i fortë se xhami "i zakonshëm", i cili mund të copëtohet në copa të dhëmbëzuara kur thyhet. Thyerjet e qelqit të temperuar në copa të vogla relativisht të padëmshme, kështu që nëse ndodhin aksidente do të jetë shumë më e sigurt të mblidhni copat. Xhami borosilikat i temperuar është gjithashtu material rezistent ndaj gërvishtjeve, jetëgjatë dhe kimikisht rezistent. Kursen gjithashtu energji nga burimi i ngrohjes, që do të thotë se mban temperaturën dhe mundëson ngrohje uniforme.

Me një dorezë praktike

Doreza e kapakut të Delimano është i dizajnuar bukur dhe qëndron i freskët në prekje gjatë gatimit. Doreza përfshin një vend të veçantë për të vendosur lugën tuaj prej druri pasi të keni përzier gatimin. Në këtë mënyrë banaku juaj i kuzhinës do të mbetet i bukur dhe i pastër - nuk ka rremuje dhe papastërti në banak.

Në dispozicion në shumëllojshmëri përmasash

Kapaku Delimano është në dispozicion në 5 permasa, kështu që ju mund të gjeni për çdo enë gatimi Delimano në kuzhinën tuaj:

• 16 cm,

• 20 cm,

• 24 cm,

• 26 cm,

• 28 cm.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali xham
Përmasat 16cm, 20cm, 24cm, 26cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star