Nuk keni produkte në shportë

Provo

Hapse shishesh Brava

Photo
Video

Hapëse shishesh Delimano Brava Pro është një aksesorë bazë për çdo kuzhinë, baçe, piknik, udhëtime, kamping ose kudo dhe kurdo që të keni nevojë për të hapur një shishe qelqi në mënyrë të sigurt dhe të pastër. E bërë nga çeliku inox për forcën dhe higjenën, hapësi i shisheve ka një dorezë të madhe për përdorim të qëndrueshëm dhe një majë për të hapur edhe kanaçet me lehtësi.

Hapse shishesh Brava
490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Hapëse shishesh Delimano Brava Pro është një aksesorë bazë për çdo kuzhinë, baçe, piknik, udhëtime, kamping ose kudo dhe kurdo që të keni nevojë për të hapur një shishe qelqi në mënyrë të sigurt dhe të pastër. E bërë nga çeliku inox për forcën dhe higjenën, hapësi i shisheve ka një dorezë të madhe për përdorim të qëndrueshëm dhe një majë për të hapur edhe kanaçet me lehtësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Hapsja e shisheve Delimano Brava Pro është mjeti që ju nevojitet për të hapur kapakët nga shishet e qelqit me siguri dhe lehtësi. Pavarësisht nëse shijoni një birrë të ftohtë në shtëpi ose një pije të freskët në një piknik, mund të hapni shishe me një lëvizje të qetë me këtë hapse të fortë çeliku.

Bërë për një jetë të tërë përdorimi

Hapsja e shisheve Delimano Brava Pro është projektuar me kujdes dhe është bërë nga materialet më të mira për t'ju dhënë vite të gjata të përdorimit në kuzhinë, bodrum, garazh, shtëpi pushimi, restorant apo bar. Hapni të gjitha shishet e qelqit, me besimin që vjen nga një mjet profesional për të shijuar lëngje, birra dhe më shumë.

Stili dhe cilësi

E dizajnuar me stil, hapsja e shisheve është pjesë e gamës sonë të linjës Brava Pro, e krijuar për përdorim të shpeshtë të përditshëm. Është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, për higjenë dhe qëndrueshmëri maksimale, dhe është i lehtë për tu pastruar dhe mund te lahet edhe ne lavastovilje.

Mund të hapni dhe kanaçet

Përveç hapjes së shisheve, Delimano Brava Pro mund të hape edhe kanaçet. Pavarësisht nëse është një kanaçe me lëng domatesh ose qumësht kokosi, kjo hapëse shishe do të bëjë punën tuaj edhe me te shpejt, me të sigurt dhe me të lehtë, çdo herë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star