Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Hapse Kanaçesh Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%
Hapni kanaçe shpejt, me siguri dhe lehtësi me Delimano Brava Can Opener Pro. Thikat e saj të mprehta dhe të lehtë për t'u kapur do të thotë që ju mund të hapni të gjitha kanaçet me disa kthesa të çelësit, dhe pa skaje të rrezikshme. E dizajnuar nga çeliku inox i fortë, higjienik për përdorim afatgjatë.
Hapse Kanaçesh Brava

Çmimi: 790 Lekë


Oferta: 160 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Hapni kanaçe shpejt, me siguri dhe lehtësi me Delimano Brava Can Opener Pro. Thikat e saj të mprehta dhe të lehtë për t'u kapur do të thotë që ju mund të hapni të gjitha kanaçet me disa kthesa të çelësit, dhe pa skaje të rrezikshme. E dizajnuar nga çeliku inox i fortë, higjienik për përdorim afatgjatë.
Më shumë
Detajet e produktit

Për hapjen e një kanaçe me salce domate për makarona, fasule pikante, apo supë për një vakt të shpejtë dhe të përshtatshëm, Delimano Brava Can Opener Pro është mjeti që ju nevojitet për t’i bërë gjërat shpejtë, lehtë dhe të sigurt në kuzhinë.

E pastër dhe e thjeshtë për t’u përdorur në çdo kohë

Mjafton të mbani hapësin në anën e kanaçes dhe të bashkoni dorezat në mënyrë që tehet e mprehta të presin në metal. Tjetra, kthejeni kapësen, e bërë nga plastika, për të hequr në mënyrë të pastër dhe të sigurt pjesën e sipërme të kanaçes.

Cilësi profesionale dhe dizajn elegant

E dizajnuar në mënyrë elegant, është pjesë e linjës Brava Pro, të dizajnuara për përdorim të shpeshtë, të përditshëm. Është bërë prej çeliku me cilësi të lartë, për higjenën dhe qëndrueshmërinë maksimale, dhe është e lehtë për tu pastruar dhe mund të lahet edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star